خانه / پودر کاکائو اپرا / مرکز فروش پودر کاکائو اپرا opera

مرکز فروش پودر کاکائو اپرا opera

فروش پودر کاکائو اپرا opera فرانسه الکالایز ۱۰-۱۲ در ۳ کد از روشن تا تیره ان در مرکز پخش برکامان به صورت مستقیم از انبارهای محل واردات انجام می شود.
تولید کنندگان فعال در صنایع غذایی مخصوصا شکلات و کیک و کلوچه و بستنی همواره با مشکلاتی در زمینه تامین پودر کاکائو مورد نیاز خود مواجه می شوند این سختی ها زمانی برطرف می شود که با مرکز پخشی همکاری داشته باشید که به عنوان تامین کننده قابل اعتماد شما در کنار شما باشد.

فروش پودر کاکائو اپرا

فروش پودر کاکائو اپرا opera

فروش پودر کاکائو اپرا opera فرانسه که نوعی پودر کاکائو ۱۰-۱۲ الکالایز است در کدهای op3op9op11 در بازرگانی فروش انواع مواد اولیه صنایع غذایی در قالب کیسه های فله ۲۵ کیلویی با بهترین شرایط نگه داری و قیمت و تامین انجام می شود.

تامین انواع پودر کاکائو

تامین انواع پودر کاکائو طبیعی

از دیگر پودرهای کاکائویی که در بازار مشتریان بسیار زیادی مخصوصا کارخانجات لبنیات و کیک و کلوچه دارد پودر کاکائو طبیعی و یا همان نچرال است که ۱۰-۱۲ است و دارای رنگ قهوه ای روشن، این پودر به دلیل اینکه در زمان فراوری و تولید ان هیچ مواد افزودنی به ان اضافه نمی شود طبیعی نام دارد و تامین مستقیم از محل واردات این محصول هم دست ما است.

خرید پودر کاکائو اصل

خرید پودر کاکائو اصل

خرید پودر کاکائو اصل ۱۰-۱۲ فله ۲۵ کیلویی، پودر کاکائو اصل به پودری گفته می شود که در کیسه های ۲۵ کیلویی البته در نوع فله که منظور در این سایت این پودر است توسط کارخانه محل فراوری دانه خام کاکائو قرار داده می شود و مهمترین خریداران این محصول را هم کارخانجات فعال در صنایع غذایی تشکیل می دهند.

قیمت انواع پودر کاکائو

قیمت انواع پودر کاکائو

با توجه به وارداتی بودن ۱۰ ها نام پودر کاکائو در بازار ایران بنابراین انواع این محصول از اسیایی تا اروپایی و از مارکی تا مارک دیگر وهچنین از الکالایز تا نچرال دارای قیمت های گوناگونی است.
برای چگونگی دریافت لیست قیمت انواع کاکائو و با توجه به مقدار سفارش خود که حتما هم باید عمده باشد می توانید از همین حالا با ما در ارتباط باشید.

تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن

تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن

مگر پودر کاکائو برای تولید از نظر عموم مصرف کنندگان تفاوت دارد که کدام نوع و مارک باشد یا روشن و تیره هر ۲ کاکائو است و از قدیم ما با شیر مخلوط می کردیم و به عنوان شیر کاکائو مصرف می کردیم.
بله از نظر یک تولید کننده که با این مواد اولیه بسیار مهم ( پودر کاکائو ) سرو کار دارد دارای انواع مختلف از الکالایز و نچرال و تیره و روشن است.
در تفاوت پودر کاکائو تیره و ورشن که هر ۲ نوع هم الکالایز باشد باید گفت که هر چه این محصول تیره تر باشد دارای تلخی بیشتر و رنگ دهی بسیار تیره تری است اما در مورد روشن باید به عطر معمولی و رنگ نهایی روشن در تولید محصول اشاره کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام