خانه / پودر کاکائو گرانول / فروش مستقیم پودر کاکائو گرانول

فروش مستقیم پودر کاکائو گرانول

پودر کاکائو گرانول محصولی ایرانی است که مستقیم از ترکیب چند مواد با پودر کاکائو تولید می شود و فروش این محصول در کیسه های فله ۲۰ کیلویی در بازار انجام می شود.
از مهمترین موارد استفاده این محصول می شود به بسته های گرمی همراه کاپوچینو اشاره کرد که کاپوچینو مورد نظر را از نظر مشتری بسیار با کیفیت جلوه می دهد.

پودر کاکائو گرانول

پودر کاکائو گرانول

پودر کاکائو گرانول مخصوص پودر کاپوچینو تولید می شود و به صورت فله ۲۰ کیلویی فروش داریم، این محصول را در ساشه های گرمی همراه کاپوچینو پر می کنند و همراه ساشه قرار می دهند، با توجه به کیفیت بسیار خوب گرانول های کاکائوی ما از نظر مشتریان شما رو هم به امتحان برای محصول خود دعوت می کنیم.
لازم به تذکر است که پودر کاکئو گرانول را نباید با پودر کاکائو و حتی هات چاکلت اشتباه گرفت و تهیه کرد بلکه این محصول تولید شده از پودر کاکائو با اضافه شدن افزودنی از جمله شکر است.

قیمت فروش پودر گرانول کاکائو

قیمت پودر گرانول کاکائو

قیمت فروش پودر گرانول کاکائو به دلیل اینکه پودر کاکائو خالص نیست طبیعتا ارزان تر از پودر کاکائو است و تقریبا قیمتی حدود ۲ سوم پودر کاکائو دارد البته میزان سفارش محصول در قیمت گذاری از طرف فروشنده بسیار تاثیر دارد.
با توجه به مقدار استفاده بسیار پایین پودر گرانول کاکائو در کنار کاپوچینو تاثیر زیادی بر قیمت تمام شده کاپوچینو ندارد و فقط محصول را بسیار خوش طعم و زیبا در هنگام مصرف جلوه می دهد.

تولید کاپوچینو با بهترین گرانول کاکائو

تولید کاپوچینو با بهترین گرانول کاکائو

تولید کنندگان کاپوچینو فله و ساشه ۲۵ گرمی سعی بر این دارند که ترکیباتی همچون فومر را با درصد کف قابل قبول در محصول خود استفاده کنند و در نهایت نظر مشتری را با همراه کردن گرانول کاکائو زیبا تر و بهترین کنند.
با توجه به اینکه ما تامین کننده مواد اولیه تمامی محصولات قهوه هستیم بنابراین می توانیم تمامی مواد را با تضمین کیفیت و حتی راهنمایی جهت ترکیبات را برای مشتریان داشته باشیم.
بنابراین برای خرید انواع قهوه های فوری، فومر، کریمر، پودر کاکائو، پایدار کننده کف کاپوچینو، گرانول کاکائو، انواع اسانس ها، انتی کیک و سایر محصولات مورد نیاز می توانید با ما همراه شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام