خانه / قهوه خانگی / فروش مستقیم قهوه خانگی ۱ کیلویی مخصوص

فروش مستقیم قهوه خانگی ۱ کیلویی مخصوص

فروش قهوه خانگی ۱ کیلویی مخصوص مصارف شخص به صورت ارسال مستقیم از کارخانه محل رست، با این روش مصرف کنندگان می توانند بهترین و ارزان ترین دون های مورد نظر خود را از تولید کننده خرید کند.

فروش قهوه خانگی

فروش قهوه خانگی

فروش قهوه خانگی مستقیم از تولید کننده و با بسته بندی ۱ کیلویی و حتی وزن سفارشی خریداران از مزیت های بسیار زیادی برخوردار است و مصرف کنندگان بدون دغدغه هم می توانند قهوه را تازه و به روز مصرف کنند و هم از قیمت های بسیار مناسب برخوردار شوند.
با توجه به ذائقه خود و میزان مصرف روزانه خود می توانید انواع دانه های قهوهمورد نظر خود را روزانه سفارش دهید و در اولین زمان ممکن بار خود را تحویل بگیرید، با توجه به اینکه قهوه دارای تنوع بسیار زیادی است بنابراین برای خرید می توانید از مشاوره های ما برای خرید نوع مورد استفاده خود بهره مند شوید.

رست و اسیاب قهوه مخصوص

رست و اسیاب قهوه مخصوص

برای قهوه های عربیکا و روبوستا رست و اسیاب مخصوص هر مشتری انجام می شود البته قهوه با توجه به دستگاهی که برای اماده سازی استفاده می شود باید از رست مخصوص و اسیاب خاصی استفاده شود که در زمان سفارش اطلاعات کامل از خریداران گرفته می شود.
قهوه هایی که سفارشی رست داده می شود معمولا اطلاعات ارسالی ان ثبت می شود و به صورت همیشگی برای ارسال به مشتریان از یک نوع دون و رست استفاده می شود و همین مساله طبیعتا مورد رضایت خریداران است.

فروش دانه خام ۱ کیلویی قهوه

فروش دانه خام 1 کیلویی قهوه

بسیاری از مشتریان علاقه دارند که دانه خام قهوه مورد استفاده خود را با روش دستی رست کنند و امکان خرید به صورت گونی های ۶۰ کیلویی را ندارند بنابراین مجموعه برکامان این امکان را فراهم کرده است که به صورت ۱ کیلویی انواع دان های خام عربیکا و روبوستا را برای ارامش حال مشتریان خود به فروش برساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام