خانه / پودر کاکائو / مرکز فروش عمده پودر کاکائو S9 ترکیه

مرکز فروش عمده پودر کاکائو S9 ترکیه

فروش پودر کاکائو S9 ترکیه ای الکالایز که دارای رنگ تیره است با همان درصد چربی ۱۰ -۱۲ درصد در کیسه های ۲۵ کیلویی که در محل کارخانه تولید و پر می شود در این مرکز پخش به صورت مستقیم از وادرات انجام می شود.
۲ نوع پودر کاکائو S9 , S8 ترکیه و نوع دیگر ممحصول این کشور به نام اولکر کد ۶۳۰ که این پودر هم دارای رنگ تیره در حد اسنواست در ایران از بیشترین مصرف های کارخانجات تولیدی در سراسر کشور را تشکیل می دهند.

فروش پودر کاکائو S9

فروش پودر کاکائو S9 ترکیه

فروش پودر کاکائو ترکیه فله ای به صورت کیسه های ۲۵ کیلویی انجام می شود و بهترین مراکز فروش این محصول شرکت های بازرگانی هستند که به صورت مستقیم فعالیت دارند اگرچه خرید از چند وارد کننده این محصول ممکن است برای مشتریان در دسترس نباشد اما کار با بازرگانی های تخصصی این محصول هم تقریبا همان حکم خرید از وارد کنندگان را دارد.

قیمت پودر کاکائو

قیمت پودر کاکائو ترکیه

هر پودر کاکائویی قیمت خاص خودش را دارد و معمولا اختلاف قیمت ها در انواع پودرهای کاکائو وجود دارد مانند اینکه قیمت فروش پودر کاکائو S9 ترکیه در بازار ایران به صورت روزانه مشخص می شود و با هر دفتر بازرگانی که تماس بگیرید به شما خواهد گفت که از ساعت ۱۱ ظهر به بعد قیمت ها را اعلام خواهند کرد.
پس اگر خریدار عمده این محصول برای تولیدات خود هستید و همیشه دارای دغدغه تهیه به موقع هستید می توانید از همین حالا با بازرگانی برکامان برای سفارش و تامین همیشگی و به موقع مجموعه خود در ارتباط باشید تا علاوه بر قیمت های روز لحظه ای بهترین پودرهای کاکائو ترکیه و دنیا را در اختیار شما قرار دهد.

قیمت پودر کاکائو

قیمت پودر کاکائو فله ای

قیمت پودر کاکائو فله ای زمانی برای یک خریدار جذابیت دارد که از سفارش زیادی برخوردار باشد تا بتواند بهترین قیمت های فروش این محصول را داشته باشد.
قیمت برای پودر کاکائو فله در فروش به یک مغازه عطاری و یا قنادی یا حتی شیرینی پزی بسیار متفاوت نسبت به یک کارگاه بزرگ و یا کارخانه است پس بهترین راه کار برای خرید ارزان قیمت پودر کاکائوفله سفارش خرید حجم قابل توجهی است.

بازار فروش پودر شکلات

بازار فروش پودر شکلات

بازار فروش پودر شکلات برای بسیاری از تولید کنندگان جذابیت دارد به این دلیل که بسیاری از تولید کنندگان مشغول در صنایع غذایی خریدار بسیار مهم این محصول هستند پودر شکلات که همان پودر کاکائو است دارای کیفیت های بسیار متفاوتی است که یک تولید کننده معمولا این پودرها را به راحتی می شناسدو به دنبال تامین کننده معتبری می گردد.
پودر شکلات سیاه و سفید و یا تلخ و شیرین تفاوت هایی در زمان تولید یک محصول دارند که این تفاوت ها بسیار در اینده و برند شدن محصولی اهمیت دارد اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتری نسبت به انواع پودر شکلات ارید از همین حالا می توانید برای مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تولید کنندگان پودر کاکائو

تولید کنندگان پودر کاکائو در ایران

درایران در حال حاظر ۱ تولید کننده پودر کاکائو وجود دارد ان هم با برند افریقانا در کارخانه شیرین عسل تولید می شود و به دلیل اینکه دارای چند کد از روشن به تیره دارد بسیار مورد توجه خریداران پودر کاکائو این محصول قرار گرفته است کدهایی مانند F4، F7، F11 که این پودرهای کاکائو هم به مانند تمام پودرهای معروف بازار دارای همان چربی ۱۰ -۱۲ و بسته بندی به صورت فله در کیسه های ۲۵ کیلویی است.

فروش عمده پودر کاکائو

فروش عمده پودر کاکائو ترکیه ای، المانی، اسپانیایی، هلندی، فرانسوی از معروف ترین فروش ها در کنار نوع مالزی و اندونزی است که در بازار ایران به صورت حجمی انجام می شود. خریدارن این پودرها را کارخانجات تولید شکلات، لبنیات، کیک و کلوچه، تولید کنندگان لوازم ارایشی و بهداشتی و بستنی تشکیل می دهند خریدارانی مانند عطاری ها و قنادی ها هم از خریداران مهم عمده انواع پودر کاکائو در کشور هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پودر کاکائو

پودر کاکائو کیسه ای

پودر کاکائو کیسه ای ۲۵ کیلویی الکالایز در برندهای مختلف مخصوص فروش به لوازم قنادی …

کانال تلگرام