خانه / پودر کاکائو اسپانیا / فروش پودر کاکائو تیره و روشن ناترا اسپانیا

فروش پودر کاکائو تیره و روشن ناترا اسپانیا

فروش پودر کاکائو اسپانیا ناترا ( natra ) با چربی ۱۰ -۱۲ در ۲ رنگ تیره و روشن که در کیسه های ۲۵ کیلویی در محل کارخانه قرار گرفته به صورت عمده و مستقیم از تولید با بهترین قیمت ها انجام می شود.
کاکائو هی زیادی وارد ایران می شود و دراین بین چند مارک از نگاه تولید کنندگان مرغوب هستند و معمولا به صورت حجمی خریداری می شوند که ناترا یکی از این محصولات است.

مرکز خرید پودر شکلات

مرکز خرید پودر شکلات قهوه

مرکز خرید پودر کاکائو، کاکائو یکی از مواد اولیه های بسیار مهم در کارخانجات تولید شکلات است که مصرف بسیار زیادی دارد انواع کاکائو فله ای ۲۵ کیلویی را تولید کنندگان شکلات برای تنوع در محصولات خود استفاده می کنند که شکلات قهوه یکی از این تولیدات است.
با توجه به اینکه ما تامین کننده مواد اولیه هستیم در کنار پودر کاکائو را در کنار کره کاکائو و پودر نارگیل همیشه فعالیت داریم.

فروش پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو اسپانیا

فروش پودر کاکائو اسپانیا در ۲ رنگ روشن و تیره که کاربردهای فراوانی در تولید محصولاتی از قبیل شکلات و یا کیک و کلوچه، بستنی و تولیدات لبنی دارد به صورت فله ۲۵ کیلویی انجام می شود.
پودر کاکائو روشن ناترا مهمترین خریداران ان را کارخانجات لبنی و شکلات تشکیل می دهند اما در مورد پودر تیره و یا بهتر بگوییم سیاه ناترا عمده خریدارنی همچون تولید کنندگان کیک و کلوچه دارد.
از این نظر سیاه که واقعا رنگ سیاه دارد و هر خریداری که S9 ترکیه را مصرف دارد باید بگوییم بسیار تیره تر از ان است و تلخی بسیار زیادی دارد.

قیمت 1 کیلو پودر کاکائو

قیمت ۱ کیلو پودر کاکائو خارجی

در بازار عمده فروشی قیمت های پودر کاکائو با توجه به خرید حجمی مشتریان مشخص می شود و از پایین ترین قیمت ها برخوردار است اما برای قیمت گذاری ۱ کیلو پودر کاکائو خارجی فقط با نگاه عمده می شود این کار را انجام داد که قیمت هایی که توسط ما اعلام می شود درهیچ مغازه و یا عمده فروشی در سطح شهرها موجود نمی باشد.
پس اگر کاکائو را عمده نیاز دارید با ما درارتباط باشید تا بهترین قیمت های موجود در بازار را البته به روز به شما اعلام کنیم.

فروش پودر کاکائو بسته بندی

فروش پودر کاکائو بسته بندی

پودر کاکائو بسته بندی از ۵۰ گرم تا ۱ کیلویی را می شود برای مشتریان تهیه کرد که سفارش عمده خود را به ما اعلام کنند تا برای انان اماده شود اگر چه مارک های مختلفی در بازار مانند فرمند و اکشن و بسیاری دیگر وجود دارد که دارای محصولات گرمی هستند اما به دلیل قیمت بالایی که دارند برای خریداران عمده ارزش فعالیت ندارد و حاشیه سود کمی را ایجاد می کند.
از نگاه مشتریان بسته بندی نوع پودر کاکائو مطرح نیست چون در این روش پودر کاکائو درون بسته بندی به هیچ عنوان مشخص نمی شود و دلیل این که خریداران این محصولات هم رضایت کامل از محصولات بسته بندی ندارند همین موضوع بسیار مهم است.
هر نوع پودر کاکائویی را پیشنهاد دهید برای شما اماده خواهیم کرد و تا مرغوب ترین پودرهای کاکائو را داشته باشید البته باز هم تاکید می شود که فقط به صورت عمده انجام می شود.

تولید شکلات تخته ای

تولید شکلات تخته ای کاکائویی

از پودر کاکائو که بگذریم بسیاری از تولید کنندگان از شکلات تخته ای کاکائویی برای تولیدات خود استفاده می کنند که معمولا به صورت شمش های ۱ و نیم و ۳ کیلویی تولید می شود که البته انواع گوناگون از کاکائویی شیرین و تلخ تا میوه ای و CBS دارد.
برای خرید ارزان قیمت شکلات های تخته ای تولید کنندگان می توانید از طریق مراکز فروش اقدام کنید تا علاوه بر رسیدن به بهترین قیمت های خرید از تنوع جنس و کیفیت مرغوب بهره مند شوید البته در هنگام خرید توضیحات بیشتر برای محصول مورد نظر شما داده خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام