خانه / پودر کاکائو تیره / فروش عمده پودر کاکائو تیره اسپانیایی

فروش عمده پودر کاکائو تیره اسپانیایی

فروش پودر کاکائو اسپانیایی مخصوصا کد Ibiza که با برند ناترا وارد بازار می شود به صورت کیسه های فله ۲۵ کیلویی با درصد چربی ۱۰-۱۲ در بازرگانی برکامان به صورت مستقیم و عمده از محل انبارهای محل واردات انجام می شود.
برای خرید هر رنگی و برندی از پودر کاکائو می توانید با ما همراه شوید تا بهترین های موجود در بازار را به شما اطلاع دهیم برای خرید مناسب تولید کنندگان می توانند از همین حالا با ما در ارتباط باشند.

مرکز فروش کاکائو

مرکز فروش کاکائو ناترا moraira

در این مرکز فروش پودر کاکائو ناترا در کدهای مختلف ان مخصوصا moraira موجود می باشد این کد در بازار مشتریان بسیار زیادی دارد علت ان هم شاید نزدیکی به کارگیل GT50 هلند باشد البته کیفیت ها با توجه به نظر تولید کنندگان بسیار متفاوت است.
با توجه به انتخاب سلیقه ای تولید کنندگان در انواع پودر کاکائو بنابراین شرکت های بازرگانی فروش کاکائو همیشه امادگی تامین هر نوع پودر کاکائو در بازار را دارند.

فروش پودر کاکائو اسپانیایی

فروش پودر کاکائو اسپانیایی

فروش پودر کاکائو اسپانیایی ۱۰-۱۲ در نوع الکالایز در ۲ نوع ناترا و اولم بسیار زیاد است و مشتریانی همچون تولید کنندگان شکلات و بستنی دارد بنابراین کدهای مختلف این ۲ برند اسپانیایی در بازرگانی برکامان همیشه مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

مرکز پخش پودر کاکائو طبیعی اسپانیا

مرکز پخش پودر کاکائو طبیعی اسپانیا

پودر کاکائو طبیعی و یا همان نچرال اسپانیا با نام moner وارد بازار ایران می شود و بدون شک باید گفت که یکی از بهترین پودرهای کاکائو نچرال است که در این کارخانه اسپانیایی تولید می شود در این مرکز پخش در کنار پودر کاکائو طبیعی التین مارکای ترکیه این محصول اسپانیایی هم به صورت عمده عرضه می شود.

بهترین فروش پودر کاکائو جایگزین S9 ترکیه

بهترین فروش پودر کاکائو جایگزین S9 ترکیه

معمولا اکثر تولید کنندگانی که خریدار پودر کاکائو تیره و دارک هستند S9 ترکیه را مصرف می کنند و به نظراین گروه یکی از بهترین پودرهای بازار است با توجه به این موضوع جایگزین کردن نوعی خاص بسیار سخت است.
اما از بهترین پودری که می شود به نام جایگزین S9 یاد کرد کد ایبیزای ناترا اسپانیا است که تلخ تر و تیره تر از این برند معروف ترکیه ای است.

واردات انواع پودر کاکائو الکالایز

واردات انواع پودر کاکائو الکالایز

واردات انواع پودر کاکائو در ۲ نوع نچرال و الکالایز به کشورزیاد است و فروش وادراتی این محصول که مستقیم از محل انبارهای نگهداری باشد بسیارمهم است بنابراین زمانی به این مهم خواهیم رسید که با شرکت های تخصصی بازرگانی همکاری داشته باشیم که فعالیت خوبی در این زمینه داشته باشند.
جهت اطلاع در بازرگانی برکامان پودرهای کاکائو الکالایز و نچرال، cbs، کره کاکائو، روغن و پودر نارگیل، وانیل، اسید سیتریک، گلیسیرین، لستین و هر مواد اولیه دیگری در کنار انواع دانه قهوه و قهوه های فوری که در تولید شکلات و کیک و کلوچه و عمده فروشان مورد نیاز است موجود می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام