خانه / پودر کاکائو / پودر کاکائو کیسه ای

پودر کاکائو کیسه ای

پودر کاکائو کیسه ای ۲۵ کیلویی الکالایز در برندهای مختلف مخصوص فروش به لوازم قنادی ها ، عطاری ها و مصارف مشاغل خانگی ، برای تولید شکلات ها و کیک های خانگی و یا کارگاهی بسیاری از مصرف کنندگان امکان خرید مستقیم را ندارند و به ناچار با قیمت های بسیار زیادی این محصول را خریداری می کنند.
بنابراین ما انواع پودر کاکائو را برای خریداران به صورت فروش کیسه های اصل در نظر گرفته ایم تا بدون هیچ دغدغه ای خریداران بتوانند این پودرهای با کیفیت را تهیه کنند.

پودر کاکائو

پودر کاکائو

پودر کاکائو که منظور نوع فله ۲۵ کیلویی ۱۰-۱۲ است دارای ۲ نوع نچرال ( طبیعی ) و الکالایز است که در نوع الکالایز این نکته ضروری است که دارای برندهای بسیار زیاد و کد محصول های تیره تا روشن است و در بازار با نام های مختلف به فروش عمده می رسد.
پودر کاکائو نچرال با توجه به رنگ کمتری که دارد در محصولاتی همچون شکلات های صبحانه و یا کیک و کلوچه و لبنیات بسیار کاربرد دارد اما نوع الکالایز برای تولیداتی همچون شکلات بیشترین کاربرد را دارد البته مصارفی چون تولید مکمل های ورزشی انواع هات چاکلت و کیک های مختلف از این پودر برخوردار هستند.

قیمت پودر کاکائو کیلویی

قیمت پودر کاکائو کیلویی

در قیمت گذاری پودر کاکائو کیلویی میزان سفارش بسیار اهمیت دارد با توجه به اینکه در این نوع فروش که فله محسوب می شود و کیسه های ۲۵ کیلویی را شامل می شود ما می توانیم بهترین قیمت ها را نسبت به میزان سفارش عنوان کنیم.
زمانی خریدار می تواند پودر کاکائو ارزان خریداری کند که ۲ نکته را در نظر بگیرد ابتدا مستقیم از انبارهای محل واردات این محصول را در اختیار بگیرد و دوم اینکه بتواند برای خرید خود حجم قابل قبولی را سفارش دهد که عمده محسوب شود بنابراین قبل از هر خریدی بهترین کار ارتباط با مراکز مستقیم فروش انواع پودر ککائو است.

پودر کاکائو اصل

پودر کاکائو اصل

به پودر کاکائویی اصل گفته می شود که مستقیم در کارخانه های فراوری دانه خام کاکائو تولید شده باشد و این کارخانه ها هم مورد تایید باشند. با توجه به اینکه انواع مختلف پودر کاکائو۱۰-۱۲ در بازار موجود می شود بنابراین برای خرید نوع اصل بسیار باید دقت شود به این دلیل که تشخیص نوع اصل و روش واردات این محصول بسیار اهمیت دارد.
چنانچه قصد خرید پودرهای کاکائو اصل نچرال و الکالایز را داشته باشید بهترین روش ها را به شما برای خرید این محصول پیشنهاد خواهیم داد تا در نهایت تولیدات با کیفیت را داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین پودر کاکائو

فروش بهترین پودر کاکائو در بازار

فروش بهترین پودر کاکائو ۱۰-۱۲ الکالایز و نجرال با پی اچ ۷ و ۵ به …

کانال تلگرام