خانه / قهوه گلد / نمایندگی فروش عمده قهوه گلد هندی فله

نمایندگی فروش عمده قهوه گلد هندی فله

فروش عمده قهوه گلد هندی درجه ۱ فله کارتنی را که معمولا به صورت ۲۵ کیلویی است را با بهترین قیمت های روز در این نمایندگی انجام می دهیم.
اهمیت قهوه گلد در بازار ایران بسیار است این محصول هم در کافی شا ها مصرف زیادی دارد و هم اینکه در صنایع بسته بندی که تولیداتی از قبیل کافی میکس دارند و یا اینکه در شیشه به صورت گرمی اماده می کنند استفاده می شود.
موضوع دیگر بحث صادرات قهوه گلد با کبفیت به عراق است که تاجران در این کشور انواع قهوه گلد و فوری را ترجیح می دهند از ایران خریداری کنند که خود بازار بسیار خوبی را برای فعالیت برای فروش این محصول را فراهم کرده است.

فروش عمده قهوه گلد

فروش عمده قهوه گلد هند

فروش عمده قهوه گلد هند فله ۲۵ کیلویی در حجم های بسیار زیادی در کشور انجام می شود به نوعی که گاهی زمان ها عرضه این محصول با مشکل روبرو می شود و اسخگوی نیاز کشور نیست.
برای خرید بهترین قهوه گلد درجه ۱ هند باید از نمایندگی های فروش اگر خریدرا عمده هستید تهیه کنید به این دلیل که قهوه هند با درجه های مختلف حتی تا ۴ هم وارد بازار ایران می شود و اگر که باید مرکز خریدی که انتخاب می کنید تایید درجه ۱ این محصول را به شما بدهد.

نمایندگی فروش قهوه گلد توبک و تاتا

نمایندگی فروش قهوه گلد توبک و تاتای هند

از این نمایندگی فروش عمده قهوه گلد هند ۲ نوع قهوه درجه ۱ این کشور را می توانید به نام های توبک که ۲۳ کیلویی در کارتن و تاتا را دارای وزن کارتن ۲۵ کیلویی به صورت فله خریداری کنید.
قیمت قهوه گلد هند توسط واسطه در بازار بسیار بالاتر از قیمت واقعی اعلام می شود اگر خریداران مستقیم خرید حجمی خود را از نمایندگی های فروش قهوه انجام دهند سود بسیار خوبی را خواهند داشت.

واردات انواع دانه قهوه خام

واردات انواع دانه قهوه خام

دانه قهوه خام ۱۰۰ درصد وارداتی است به این دلیل که این محصول در ایران کشت نمی شود بنابراین عده بسیار زیادی از تاجران در این صنعت مشغول فعالیت هستند و وادرات انواع دانه خام قهوه را انجام می دهند.
البته لازم به ذکر است که با توجه به انواع دانه قهوه تمام مدل ها را یک شرکت به علت تقاضای بسیار زیاد برای خرید نمی تواند وارد کند و واردات این محصول به شرکت های گوناگون تقسیم شده است.
پس برای تامین هر نوع دانه خام قهوه می توانید با ما در ارتباط باشید تا دقیق ان نوع خاص را با توجه به همکاری بسیار گسترده ما با وارد کنندگان برای شما به صورت مستقیم تامین کنیم.

خرید دانه های رست شده

خرید بهترین دانه های رست شده

چند شهر بزرگ در کشور رست کارهای بسیار قوی دارند مانند تهران، مشهد و اصفهان که این کارخانجات به صورت مستقیم بهترین واردات دانه خام را انجام می دهند البته با توجه به مصرف بسیار زیادی که دارند خریداران خوبی هم برای دانه خام کاکائو هستند.
با توجه به این مطالب بهترین دانه ای رست شده را از مراکز بزرگ رست دانه قهوه برای مشتریان خود که در سراسر کشور هستند به صورت تضمینی از نظر کیفیت و قیمت ارسال می کنیم.

محل فروش عمده قهوه فوری

محل فروش عمده قهوه فوری کلاسیک

قهوه فوری کلاسیک هم به مانند قهوه گلد دارای نمایندگی های فروش است البته قهوه فوری ۲ نوع وارداتی و تولید ایران دارد محل فروش عمده قهوه فوری در بازرگانی های فروش مستقیم این محصول هست.
در محل فروش عمده قهوه فوری کلاسیک شما می توانید انواع این محصول را از قبیل ایرانی مخصوصا اورای مولتی کافه وخارجی ان را که بیشتر هندی است را خریداری کنید.

تامین مواد اولیه و قهوه فوری

تامین مواد اولیه و قهوه فوری کافی میکس

در کافی میکس ۲ مواد اولیه بسیار مهم وجود دارد که هر کدام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که از انها می شود به کافی میت و قهوه فوری کلاسیک و یا گلد اشاره کرد تامین مستقیم این مواد های اولیه بسیار مهم را ما با توجه به نیاز تولید کنندگان با بهترین کیفیت و قیمت انجام می دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام