خانه / ژلاتین حلاوت / مرکز فروش ژلاتین حلاوت ترکیه

مرکز فروش ژلاتین حلاوت ترکیه

فروش ژلاتین حلاوت Halavet ترکیه در این مرکز در نوع فله ۲۵ کیلویی ان به صورت روزانه مستقیم از محل انبار های نگهداری ان از تهران به سراسر کشور در حال انجام است.
بدون شک ژلاتین ترکیه ای حلاوت محصولی حلال است و با توجه به کیفیت فوق العاده ای که دارد در کنار حلالیت بالا و رنگ سفید ان مورد توجه تولید کنندگان فعال در صنایع غذایی مخصوصا تولید کنندگان انواع پودر ژله و دسر قرار گرفته است.

فروش ژلاتین حلاوت

فروش ژلاتین

فروش ژلاتین حلاوت Halavet ترکیه ای را در ۲ نوع بولوم ۱۶۰-۱۸۰ و ۲۳۰-۲۵۰ در قالب کیسه های فله اصل که ۲۵ کیلویی می باشند را به طور مستقیم از محل انبارهای نگهداری کالا در تهران داریم.
به طور کل ان محصولی که تولید می شود اگر مواد اولیه مرغوب در تولید ان نقش داشته باشد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می شود بنابراین این موضوع را شاهد هستیم که برخی از مشتریان به دلیل ارزانی محصول مشابه اقدام به خرید برند دیگری می کنند و در نهایت خود به این نتیجه می رسند که نه تنها محصول تولیدی خود را بدون کیفیت می بینند بلکه به اندازه ژلاتبن با کیفیت با توجه به مقدار مصرف در تولید خود هزینه کرده اند.

نحوه تعیین قیمت روز ژلاتین حلاوت

نحوه تعیین قیمت روز ژلاتین حلاوت

نحوه تعیین قیمت روز هر محصولی به عوامل مختلفی بستگی دارد در مورد ژلاتین حلاوت هم این قیمت دهی مستلزم چند موضوع است اول مانند بقیه کالاها مخصوصا وارداتی نرخ ارز است و دیگر مورد حجم خرید در روز استعلام و مورد بعدی خرید مستقیم از وارد کننده که این عوامل را اگر با دقت در نظر داشته باشید خواهید دید که ژلاتین حلاوت ترکیه را با کیفیتی که دارد را ارزان خریداری کرده اید.

مرکز پودر کاکائو ترکیه

مرکز پودر کاکائو

ترکیه تولید کننده مواد اولیه زیادی در صنعت شیرینی و شکلات است و در کنار پودر ژلاتینی که از این کشور در ایران دیده می شود پودر کاکائو معروفی است که با نام S9 می باشد این محصول در کارخانه التین مارکا تولید می شود و در ایران از فروش بسیار بالایی برخوردار است.
پس شما می توانید در بازرگانی برکامان انواع مواد اولیه ها در صنعت قهوه و شکلات را با کیفیت های بالا و قیمت های رقابتی مشاهده کنید و در نهایت برای تامین واحد تولیدی خود اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام