خانه / پودر کاکائو اصل / مرکز فروش پودر کاکائو الکالایز اصل

مرکز فروش پودر کاکائو الکالایز اصل

فروش پودر کاکائو الکالایز اصل همان مدل ۱۰-۱۲ است که در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی تولید شده در کارخانه های فراوری دانه خام کاکائو در کشورهای مختلف است که وارد ایران می شود که در این مرکز انجام می شود.
پودر کاکائو الکالایز پودری است که در زمان تولید در کارخانه های مختلف دارای کد های تیره تا روشن است که در تولیدات مختلف کارایی خاص خودش را دارد.

فروش پودر کاکائو الکالایز

فروش پودر کاکائو الکالایز

فروش پودر کاکائو الکالایز alkalize با درصد چربی ۱۰-۱۲ از مهمترین محصولاتی است که در زمینه تامین مواد اولیه شکلات در این مجموعه به صورت مستیم انجام می شود.
با توجه به اینکه در ایران کارخانجات تولیدی بسیار زیادی در زمینه تولید مواد غذایی از جمله شکلات و لبنیات فعالیت دارند و هر کدام محصول خاص خود را تولید می کنند بنابراین رقابت برای تولید محصول مورد نظر بسیارزیاد است و هر کدام از تولیدات هم نیاز به نوعی از پودر کاکائو دارد.

خرید پودر کاکائو ارگانیک

خرید پودر کاکائو ارگانیک

پودر کاکائوارگانیک و یا طبیعی که در واقع با نام نچرال شناخته می شود از خرید خوبی در بازار ایران برخوردار است که در این مجموعه ۲ نوع نچرال التین مارکای ترکیه و مونر اسپانیا موجود می باشد.
با توجه به اینکه پودر کاکائو ارگانیک را کارخانه های تولید کننده ای خریدرای می کنند که محصولاتی با کیفیت تولید می کنند ما هم بهترین انواع این محصول را در اختیار این خریداران قرار می دهیم.

مرکز فروش پودر کاکائو

مرکز فروش پودر کاکائو اصل

در این مرکز فروش پودر کاکائو۱۰-۱۲ انواع مختلف این محصول که اصل هستند و خریداری شده از کارخانه محل تولید البته محصول کشورهای مختلف می باشد به صورت مستقیم به فروش عمده می رسد.
با توجه به نوع تولید مورد نظر خود از نظر رنگ و عطر و طعم می توانید بهترین های این محصول را از ما برای خرید عمده تهیه کنید.

واردات مواد اولیه شکلات

واردات مواد اولیه شکلات

از جمله مواد اولیه های بسیار مهم برای تولید شکلات را می شود به ۲ محصول اشاره کرد که پودر کاکائو نچرال و الکالایز و دیگر ان روغن جانشین کره کاکائو cbs است که واردات این ۲ محصول در حجم های بسیار زیاد در انواع مختلف انجام می شود.
برای اطلاع از چگونگی موجودی این محصولات و دریافت لیست قیمت روزانه البته عمده با ما در ارتباط باشید.

فروش روغن cbs

فروش روغن cbs

روغن جایگزین کره کاکائو cbs در بازار ایران اهمیت ویژه ای برای خرید دارد از این جهت که کارخانجات تولید شکلات و کیلک و کلوچه و لبنیات و بستنی از مصرف کنندگان عمده محصول هستند بنابراین فروش مستقیم از محل انبارهای واردات را انجام می دهیم.
برای خرید روغن cbs در خصوص برند مورد نظر خود می توانید روزانه در مورد ۲ نوع قالبی و پوششی با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام