خانه / شکلات سنگی / مرکز فروش شکلات سنگی فله

مرکز فروش شکلات سنگی فله

شکلات سنگی فله که به صورت نایلون های ۳ کیلویی و یا ظرف های ۳ کیلویی در قالب کارتن ۱۲ کیلویی که وارد بازار می شود توسط تولید کنندگان بزرگ شکلات تولید می شود و در مراکز فروش انوع شکلات های کاکائویی و ساده عرضه می شود.
به طور کل شکلات هایی نظیر اسمارتیز ، انواع دراژه ، شکلات های سنگی و رودخانه ای که به صورت فله وارد بازار می شوند از قیمت نسبتا کمتری نسبت به سایر شکلات های دارای بسته بندی برخوردار هستند و همین موضوع باعث ایجاد بازاری بسیار جذاب برای این محصولات شده است.

شکلات سنگی فله

شکلات سنگی فله

شکلات سنگی فله به شکلاتی تولید شده با پودر کاکائو و انواع رنگ های مختلف خوراکی مجاز گفته می شود که فروش ۱ کیلویی به بالا را شامل می شود و بسته بندی این نوع شکلات ها به صورت کارتن های ۱۰ تا ۱۲ کیلویی می باشد و از مشتریان بسیار زیادی د رکشور برخوردار هستند.
برای اینکه از کیفیت شکلات های سنگی مطمئن شوید بهترین راه ارتباط با شرکت های بازرگانی انواع شکلات است به این معنی که این شرکت ها خود یا تولید کننده هستند و یا به سفارش انان انواع شکلات ها توسط تولید کنندگان تولید می شود.

شکلات سنگی رودخانه عمده

شکلات سنگی رودخانه عمده

شکلات های سنگی رودخانه ای عمده در سراسر بازرگانی های فروش عرضه می شود و این شکلات یکی از ۲ نوع شکلات سنگی موجود در بازار است که توسط تولید کنندگان سراسر کشور تولید می شود، اگر چه هر دو نوع شکلات سنگی و رودخانه ای از یک فرمول برای تولید از ان استفاده می شود اما به دلیل پیچیدگی روند تولید کمی قیمت این محصول از نوع دیگر بالاتر است.

صادر کننده شکلات سنگی

صادر کننده شکلات سنگی

صادرات شکلات های ایرانی در انواع مختلف پذیرایی ، کادویی ، مایع و کارگاهی توسط صادر کنندگان شکلات که مجموعه ما هم جزء ان می باشد در سال ۲۰۲۱ هم با قدرت فراوان انجام می شود.
از جمله ویژگی هایی که شکلات های ایرانی برای صادرات دارند می توان به مواردی همچون بسته بندی های زیبا ، تنوع در حجم بسته بندی از گرمی و تا فله و قیمت تمام شده محصولات است و همین موارد تاجران فعال در حوزه شکلات را به سمت خود کشانده است.
با توجه به اینکه قیمت های محصولات ایرانی برای اکثر کشورهای منطقه و فرا منطقه بسیار مناسب است و این صادرات همه روزه در حال انجام است از همین سایت از فعالان در زمینه صادرات قهوه و شکلات دعوت به همکاری می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام