خانه / پودر کاکائو سیاه / مرکز خرید پودر کاکائو سیاه مرغوب

مرکز خرید پودر کاکائو سیاه مرغوب

خرید پودر کاکائو سیاه مرغوب فله ای ۲۵ کیلویی با چربی ۱۰ -۱۲ را می توانید از مراکز فروش عمده پودر کاکائو داشته باشید یکی از مهمترین استفاده هایی که از پودر کاکائ سیاه می شود استفاده در تولید کیک و کلوچه است که با توجه به رنگ دهی بسیار غالب می تواند بسیار مفید باشد.
پودر کاکائو سیاه تنها اختلافی که با سایر پودرها دارد تلخی بسیار زیاد و رنگ تیره ان است که تقریبا برای تولید هر محصولی قابل استفاده است البته بازهم واحدهای تولیدی با توجه به نتایج حاصله برای محصول خود این پودر را انتخاب می کنند.

خرید پودر کاکائو

خرید پودر کاکائو سیاه

خرید پودر کاکائو سیاه در ایران به چند نوع خاص اختصاص پیدا می کند که همه دارای چربی ۱۰ -۱۲ درصد و در کیسه های ۲۵ کیلویی به صورت فله ای ر بازار موجود است.
از چند مارک پودر کاکائو به عنوان سیاه می شود نام برد مانند S9 ترکیه و یا اولکر ترکیه، F11 افریقانا محصول کارخانه شیرین عسل و یا کد تیره ناترا اسپانیا که تقریبا تیره ترین رنگ پودر کاکائو در ایران است.

پودر کاکائو سیاه مخصوص تولید کیک

پودر کاکائو سیاه مخصوص تولید کیک

خرید پودر کاکائو سیاه برای تولید کنندگان کیک و کلوچه بسیار اهمیت دارد به ۲ دلیل اول اینکه مقدار مصرفی برای میکس مواد اولیه بسیار درصد کمی را به خود اختصاص می دهد و دوم اینکه رنگ محصول مورد نظر را به ان چیزی نزدیک می کند که مورد تایید تولید کننده است.
بهترین راه برای خرید حجمی و ارزان قیمت پودر کاکائو خرید از شرکت های بازرگانی است که مستقیما این محصول را فعالیت دارند در مجموعه بازرگانی برکامان هم به این موضوع توجه بسیار ویژه ای برای تامین متنوع خریداران قرار گرفته است.

فروش عمده انواع کاکائو

فروش عمده انواع کاکائو

پودر کاکائو ۱۰ -۱۲ دارای انواع مختلفی از شیرین و تلخ، روشن و تیره است که هر کدام باز تقسیم به کدهای مختلف می شود بنابراین اهمیت این موضوع بسیار زیاد است که یک تامین کننده به عنوان بازرگانی فروش بتواند انواع مختلف پودر کاکائو را برای مشتریان خود تامین کند.
پودر کاکائو در انواع مختلف ان و کره کاکائو در ۲ نوع با بو و بی بو خارجی و ایرانی این محصولات را با قیمت های مستقیم از واردات و یا تولید را در اختیار خریدارن عمده قرار خواهیم داد.

پودر کاکائو دارک مرغوب

پودر کاکائو دارک مرغوب ارزان

مرغوب ترین پودرهای کاکائو دارک ایرانی و خارجی را می توانید ارزان خریداری کنید با توجه به اینکه به صورت عمده و حجم قابل توجهی نیاز خود را اعلام کنید، البته معمولا مشتریان عمده پودر کاکائو را تولید کنندگان در سراسر کشور تشکیل می دهند که طبیعتا حجم سفارش خوبی دارند.
ما هم در این مجموعه انواع پودر کاکائو را با قیمت های بدون واسطه و مستقیم از واردات اعلام می کنیم که در نهایت منجر به همکاری خوبی خواهد شد.

فروش بهترین پودر کاکائو سیاه

فروش بهترین پودر کاکائو سیاه ایرانی

فروش بهترین پودر کاکائوی سیاه که در ایران تولید می شود کد F11 محصول کارخانه شیرین عسل است که با نام افریقانا وارد بازار می شود این پودر پس از فراوری دانه خام کاکائو و جداسازی کره ان با قیمتی فوق العاده ارزان تر نسبت به نمونه های مشابه خارجی در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی وارد بازار می شود.
شیرین عسل با نام افریقانا ۲ نوع کره هم در کنار کدهای مختلف پودر کاکائودر بازار عرضه می کند که مشتریان بسیار زیادی مخصوصا در بخش تولید دارد.

نمایندگی فروش شکلات تلخ تخته ای

پودر کاکائو تلخ برای تولید شکلات تلخ تخته ای و یا پذیرایی کاربرد بسیار زیادی دارد و از جمله مهمترین مواد اولیه توید شکلات است هر مقدار درصد استفاده پودر کاکائو در زمان تولید شکلات بیشتر باشد به نسبت از مصرف شکر کاسته خواهد شد و با توجه به نوع مرغوب پودر کاکائو تلخ که یک تولید کننده باید استفاده کند محصول تولید شده تبدیل به نوعی شکلات تلخ با کیفیت می شود.
البته لازم به ذکر است که شکلات تلخ نیاز به کره کاکائو برای تولید دارد که اگر این موضوع رعایت شود می شود گفت که بهترین شکلات تلخ تولید و وارد بازار می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام