خانه / کره کاکائو / محل فروش عمده ۲ نوع کره کاکائو شیرین عسل

محل فروش عمده ۲ نوع کره کاکائو شیرین عسل

محل فروش کره کاکائو شیرین عسل در ۲ نوع بی بو و با بو در کارتن های ۲۵ کیلویی به صورت عمده با ارسال مستقیم از کارخانه و کمترین قیمت فروش در بازار بازرگانی برکامان است.
کره کاکائو در ایران فقط با برند افریقانا در کارخانه شیرین عسل تولید می شود و در کنار پودر کاکائو این برند مازاد کارخانه وارد بازار برای فروش عمده می شود خریداران با توجه به نوع درخواستی خود و مقدار سفارش می توانند از بهترین پیشنهاد ما برای خرید برخوردار باشند.

محل فروش کره کاکائو

محل فروش کره کاکائو

محل فروش کره کاکائو در ایران شرکت های بازرگانی فروش تخصصی پودر کاکائو هستند و خریداران عمده را هم کارخانجات شکلات سازی، تولید کنندگان لوازم ارایشی و بهداشتی و فعالان در صنعت پزشکی تشکیل می دهند.
در محل فروش کره کاکائو در ایران ۲ نوع کره با بو و بی بو عرضه می شود که محصول کارخانجات خارجی از قبیل هلند و مالزی هستند که قیمت بیشتری نسبت به تنها نوع ایرانی این محصول دارند و البته لازم به ذکر است که نوع ایرانی که افریقانا نام دارد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

قیمت هر کیلو کره کاکائو

قیمت هر کیلو کره کاکائو

کره کاکائو در بازار تقریبا کیلویی فروش نمی شود البته در مورد عمده بنابراین قیمت هر کیلو کره کاکائو کیلویی به صورت کارتن های فله ۲۵ کیلویی تعیین می شود که در ۲ نوع بی بو و با بو قیمتی مشترک دارد البته در نوع خارجی و ایرانی متفاوت است اما به دلیل نوسانات قیمت امکان اعلام قیمت در سایت وجود ندارد و خریداران عمده این محصول می توانند از طریق ارتباط با ما از بهترین قیمت ها اطلاع پیدا کنند.
لازم به ذکر است که تمامی فروش های کره کاکائو، پودر کاکائو و روغن جایگزین کره کاکائو به صورت مستقیم از واردات و یا کارخانه محل تولید توسط ما اعلام می شود و برای تامین این محصولات دغدغه ای برای خرید نداشته باشید.

فروش روغن جایگزین کره کاکائو

فروش روغن جایگزین کره کاکائو

به دلیل قیمت بسیار بالایی که کره کاکائو دارد فروش روغن جایگزین کره کاکائو CBS به صورت فله در کارتن های ۲۰ کیلویی محصول کشورهایی همچون مابزی، هلند و هند بسیار در ایران زیاد است.
قیمت شکلات تلخ رابطه بسیار مستقیمی در استفاده از مواد اولیه دارد اگر کره کاکائو خالص در زمان تولید در ان بکار رفته باشد از قیمت بسیار بالایی برخوردار می شود اما در صورت استفاده از CBS توسط تولید کنندگان در محصول قیمت متعادل از نظر خریداران می شود.
با توجه به کشور محل تولید و مارک سی بی اس این محصول در ایران اسیایی و یا اروپایی دارد که همه موارد موجود است.

تولید پودر کاکائو افریقانا

تولید پودر کاکائو افریقانا

تنها پودر کاکائویی که در ایران تولید می شود و البته با وادراتی بودن ۱۰۰ درصدی دانه خام کاکائوی ان افریقانا است که این محصول در کارخانه شیرین عسل تبریز با کد های F4، F7، F11، در کیسه های ۲۵ کیلویی قرار می گیرد.
برای تولید پودر کاکائو باید فراوری روی دانه خام کاکائو انجام شود و پس از فراوری و به قولی می شود گفت روغن گیری کره کاکائو از این محصول جدا می شود و باقیمانده که دارای ۱۰ -۱۲ درصد پس از خشک شدن اسیاب می شود و ازفرایند این کارها پودری به نام پودر کاکائو باقی می ماند.

مرکز تامین دانه خام کاکائو

مرکز تامین دانه خام کاکائو

دانه خام کاکائو مورد نیاز شما را به صورت تناژ با سفارش قبل در این مرکز تامین خواهیم کرد با توجه به اینکه در ایران تقریبا دانه خام کاکائو وجود ندارد بنابراین برای تهیه این محصول باید با ما در ارتباط باشید.
در این مرکز تامین دانه خام کاکائو کاکائویی ونزوئلا به صورت ویژه وارد ایران می شود و در نهایت با توجه به مقدار سفارش از قبل خریداران تحویل انان می شود.
لازم به ذکر است که دانه خام کاکائو از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است و خریداران باید برای خرید عمده ان توجیهات کامل را داشته باشند تا در زمان درخواست از دریافت لیست قیمت غافلگیر نشوند.

مرکز فروش عمده انواع پودر کاکائو

مرکز فروش عمده انواع پودر کاکائو

پودر کاکائو ۱۰ – ۱۲ انواع بسیار زیادی دارد و یک مرکز فروش عمده اگر توانایی فعالیت روی فروش تمامی انواع این محصول را داشته باشد می تواند بسیار موفق باشد و دغدغه خریداران عمده این محصول را هم برطرف کند.
با توجه به کشور محل فراوری و تولید دانه خام کاکائو قیمت و نوع پودر کاکائو متفاوت می شود البته در بسته بندی که در کیسه های ۲۵ کیلویی است و درصد چربی ۱۰-۱۲ شباهت بسیار زیادی بین محصول کشورهای تولید کننده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام