خانه / پودر کاکائو مالزی / فروش پودر کاکائو مالزی Ali Kakao

فروش پودر کاکائو مالزی Ali Kakao

فروش پودر کاکائو مالزی Ali KaKao علی کاکائو تولید کشور مالزی که الکالایز ۱۰-۱۲ است پس از واردات توسط ترکیه به صورت فله در کارتن ها ۲۵ کیلویی در این کشور بسته بندی می شود.
البته اماده سازی و بسته بندی در ترکیه کاملا با مجوز شرکت تولید کننده در کشور مالزی انجام می شود این از منطقه مرزی ارس وارد ایران می شود و در بازار عرضه می شود.

فروش پودر کاکائو مالزی

فروش پودر کاکائو مالزی

فروش پودر کاکائو مالزی که الکالایز است در انواع مختلف ۱۰-۱۲ در برندهای مختلف از قبیل علی کاکائو، جی بی، کریس کاکائو، فیوریچ در کدهای تیره و روشن در بازرگانی برکامان روزانه انجام می شود.
برای خرید این نوع های پودر کاکائو فقط کافی است حجم مورد نظر خود را البته عمده اعلام کنید تا در صورت موجودی در انبارهای ایران از بهترین قیمت های خرید برخوردار شوید.

واردات پودر کاکائو مالزی

واردات پودر کاکائو مالزی

واردات پودر کاکائو cocoa از کشور مالزی در کنار روغن cbs از جمله مهمترین مواد اولیه های تولید شکلات و یا کیک است که توسط شرکت های تخصصی پودر کاکائو انجام می شود.
البته یکی از بهترین و یا مهمترین دلایل واردات پودر کاکائو و cbs کیفیت و قیمت مناسب این محصولات است که هر ۲ مورد استقبال تولید کنندگان قرار گرفته است.

قیمت پودر کاکائو

قیمت پودر کاکائو در تهران

پودر کاکائو را در تهران می توانید با قیمتی ارزان تر از همه جا خرید کنید به این علت که تقریبا تمام بارهای وارداتی این محصول توسط بازرگانان به مقصد تهران به صورت کانتینری انجام می شود و پس از واردات در محل نگهداری که باز هم در تهران قرار دارد جا داده می شود.

ارزان ترین پودر کاکائو

ارزان ترین پودر کاکائو

ارزان ترین پودر کاکائو ۲۵ کیلویی فله برای تولید شکلات و یا مصرف کارخانجات کیک و کلوچه و بستنی و لبنیات را از بازرگانی برکامان می توانید داشته باشید.
با توجه به اینکه کشور ما تولید کنندگان بسیار زیادی در شهرهای مختلف در خصوص صنایع غذایی دارد بنابراین وجود تامین کننده قابل اعتماد و توانا برای این واحدهای تولیدی بسیار اهمیت دارد.

مرکز خرید پودر کاکائو

مرکز خرید پودر کاکائوی شکلات

برای تولید شکلات نیاز به پودر کاکائو مخصوص است که علاوه بر رنگ مورد نظر عطر و طعم مورد پسند تولید کننده را داشته باشد تمامی این پودر های مورد نیاز ۱۰-۱۲ است که به صورت فله ۲۵ کیلویی در این مرکز خرید وجود دارد.
برای تامین مناسب چه از نظر کیفیت و موجودی و چه از نظر قیمت دست اول و بدون واسطه در کنار شما خواهیم بود تا دغدغه خرید مواد اولیه تولید محصول مورد نظر خود را نداشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام