خانه / قهوه گلد توبک / فروش قهوه فوری گلد توبک ۲۳ کیلویی

فروش قهوه فوری گلد توبک ۲۳ کیلویی

فروش قهوه فوری گلد توبک ۲۳ کیلوی فله کارتنی اصل هندی به صورت مستقیم از محل انبارهای محل واردات این محصول در تهران توسط بازرگانی برکامان انجام می شود.
قهوه توبک گلد هند به همراه قهوه گلد تاتا ۲ نوع قهوه فوری هندی هستند که با حجم های بسیار زیاد وارد ایران می شوند و در ایران دارای مشتریان عمده بسیار زیادی هستند البته قهوه کلاسیک هند هم در بازار ایران بسیار معروف و پر فروش است.

مرکز خرید قهوه فوری کلاسیک هند

مرکز خرید قهوه فوری کلاسیک هند

قهوه فوری کلاسیک و قهوه فوری گلد هندی ۲ نوع قهوه گرانولی هستند که بیشتر میزان خرید را در این مرکز به خود اختصاص داده اند اگر چه کیفیت کلاسیک هند کمی پایین است اما به دلیل قیمت مناسبی که دارد در بازار تقاضای بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.
۳ نوع قهوه کلاسیک رقابت خوبی با هم دارند که عبارتند:

  1. قهوه کلاسیک اورا محصول مولتی کافه مشهد
  2. قهوه کلاسیک هندی ۲۵ کیلویی
  3. قهوه کلاسیک کلمبیا
فروش قهوه فوری گلد توبک

فروش قهوه فوری گلد توبک

قهوه فوری گلد توبک نام اشناترین قهوه فوری بازار است که در کارتن های ۲۳ کیلویی وارد بازار می شود فروش این محصول روزانه بسیار زیاد است و بیشترین مشتریان را تولید کنندگان پودرهای نوشیدنی گرم مانند کافی میکس تشکیل می دهند.
گروه دوم خریداران عمده توبک را کافی شاپ ها تشکیل می دهند که اگر سفارش این مشتریان را در کنار هم بگذاریم رونانه حجم بسیار بالایی از خرید قهوه گلد را به خود اختصاص می دهند.

قیمت نسکافه گلد فله ای

قیمت نسکافه گلد فله ای

قیمت نسکافه گلد فله بسیار مناسب تر از بسته بندی در بازار است قهوه گلد فله البته نسبت به نوع ان دارای قیمت های بالای ۲۰۰ هزار تومان است که باز نسبت به بسته های کوچک و یا شیشه ای قابل مقایسه از نظر قیمت و کیفیت نیست چون دارای مارک و مدارک لاتزم است است.
بنابراین بهترین نوع خرید نسکافه یا همان قهوه فوری کارتن ۲۳ و یا ۲۵ کیلویی این محصول البته در حجم بالا است.

کارخانه رست انواع دان قهوه

کارخانه رست انواع دان قهوه

از قهوه فوری گلد و کلاسیک که بگذریم به ۲ نوع دان قهوه می شود اشاره کرد که عبارتند از روستا و عربیکا و با توجه به نوع طعم و عطر این دو محصول از هم جدا می شوند و کاربردهای بسیار زیادی را به خود در شهرهای مختلف اختصاص مبی دهند شما می توانید به صورت مستقیم از کارخانه محل رست دانه قهوه مورد نظر خود را سفارش دهید.
رست دانه قهوه بسیار مهم است و فرایند تفت دادن دانه قهوه برمی گردد به ۳ نوع دارک و مدیوم و شکلاتی که در هنگام سفارش عمده در مورد هر نوع که نیاز دارید می توانید نوع رست را هم انتخاب کنید.

تامین انواع قهوه فوری کافی میکس

تامین انواع قهوه فوری کافی میکس

کافی میکس و یا به طور کل پودرهای نوشیدنی در صنعت قهوه که عبارتند از هات چاکلت، کاپوچینو و یا چای ماسالا تشکیل شده از مواد اولیه بسیار معروف مانند کافی میت، پودر کاکائو و یا انواع قهوه های فوری گلد و کلاسیک که ما در بازرگانی برکامان تامین کننده این مواد اولیه البته در نوع مرغوب و ارزان البته به صورت عمده هستیم.
برای خرید عمده و دست اول تمامی محصولات در صنعت قهوه و شکلات که خود به انواع مختلف تقسیم می شوند از همین حالا می توانید با ما همراه شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام