خانه / کاکائو نچرال اسپانیا / فروش عمده پودر کاکائو نچرال اسپانیایی moner

فروش عمده پودر کاکائو نچرال اسپانیایی moner

فروش پودر کاکائو نچرال اسپانیا moner 10-12 چربی به صورت مستقیم از انبار محل واردات در اصفهان به صورت عمده در بازرگانی برکامان با بهترین قیمت بدون واسطه انجام می شود.
پودر کاکائو نچرال که در بازار به طبیعی هم از ان یاد می شود دارای رنگ روشن و طعم و عطر فوق العاده بهتر از الکالایز است مخصوصا در نوع اسپانیایی ان که به مونر معروف است برای خرید ۱ روز از سفارش تا تحویل زمان نیاز است تا به صورت تناژ در هر کجای ایران که باشید بار خود را تخلیه کنید.

فروش پودر کاکائو نچرال اسپانیا

فروش پودر کاکائو نچرال اسپانیا

فروش پودر کاکائو نچرال اسپانیا برند moner که یکی از بهترین پودرهای ۱۰ -۱۲ است مثل تمام کاکائو های دیگر به صورت فله ۲۵ کیلویی انجام می شود.
معمولا پودرهای کاکائو نچرال دارای مشتریان خاص خود هستند و کارخانجاتی مانند کیک و کلوچه، لبنیات، شکلات که به کیفیت بسیار اهمیت می دهند خریداران فوق العاده مهمی هستند که ماهانه حجم های بسیار بالایی را سفارش می دهند.

مرکز فروش انواع پودر کاکائو

مرکز فروش انواع پودر کاکائو الکالایز

در کنار فروش پودر کاکائو نچرال اسپانیا در این مرکز انواع پودر کاکائو الکالایز هم که محصول کشورهای محل فراوری پودر کاکائو است موجود می باشد پودرهای کاکائوی ۱۰ -۱۲ که در بازار ایران و حتی بازارهای دنیا بسیار مورد توجه است بنابراین برای خرید مستقیم از همین حالا می توانید اقدام کنید.
پودرهای کاکائوی الکالایز و یا بهتر بگوییم قلیایی شده از رنگ روشن و تا تیره را هر کارخانه فراوری دانه خام کاکائو تولید می کند و با نام و نشان های خود وارد بازار ایران می کند که در ایران می شود به برخی از انان اشاره کرد:

  • پودر کاکائو کارگیل هلند
  • پودر کاکائو ندگرو هلند
  • پودر کاکائو S9 التین مارکا ترکیه
  • پودر کاکائو لوکس فاین المان
  • پودر کاکائو اپرا فرانسه
  • پودر کاکائو ناترا اسپانیا
  • پودر کاکائو فیوریچ مالزی
  • پودر کاکائو جامبی اندونزی
تفاوت پودر کاکائو نچرال و الکالایز برای خرید

تفاوت پودر کاکائو نچرال و الکالایز برای خرید

از نگاه تولید کنندگان تفاوت پودر کاکائو نچرال و الکالایز ۱۰ -۱۲ برای خرید عمده رنگ محصول است اما در کنار رنگ متوجه عطر و طعم این محصول هم هستند که نچرال بسیار طبیعی تر و غالب تر است اما به دلیل رنگ الکالایز را بیشتر می پسندند.
هر کدام از این ۲ نوع را با مارک مورد نظر تامین خواهیم کرد البته به صورت مستقیم از انبارهای محل واردات ان در ایران پس برای خرید بلند مدت این مواد اولیه بسیار کاربردی دیگر دغدغه ای نداشته باشید.

خرید کاکائو نچرال ترکیه

خرید کاکائو نچرال ترکیه

یکی دیگر از برندهای پودر کاکائو نچرال در ایران پودر کاکائو نچرال ترکیه و حتی الکالایز که معروف ترین S9 است که در کارخانه التین مارکای ترکیه فراوری می شود.
خرید کاکائو نچرال ترکیه را اگر بخواهید مستقیم داشته باشید با ما در ارتباط باشید این محصول را با قابلیت فروش تناژ در روز و پایین ترین قیمت در بازار را فعالیت داریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام