خانه / پودر کاکائو جامبی / فروش عمده پودر کاکائو اندونزی جامبی | Jambi cocoa

فروش عمده پودر کاکائو اندونزی جامبی | Jambi cocoa

فروش عمده پودر کاکائو اندونزی در نوع معروف ترین ان در بازار ایران به نام جامبی Jambi مستقیم از محل انبارهای واردات در نوع الکالایز در کیسه های فله ۲۵ کیلویی با درصد چربی ۱۰-۱۲ در بازرگانی برکامان با ارزان ترین قیمت انجام می شود.
جامبی یکی از معدود پودرهایی است که البته با توجه به کیفیت در بازار ایران فوق العاده ارزان به فروش عمده برای تولید می رسد لازم به ذکر است که کیفیت این پودر کاکائو به اندازه ای است که فقط نیاز یک تولید کننده را در مورد پودر کاکائو ارزان برطرف می کند.

فروش عمده پودر کاکائو اندونزی

فروش عمده پودر کاکائو اندونزی

فروش عمده پودر کاکائو اندوزی با قیمتی فوق العاده ارزان نسبت به سایر پودرهای ۱۰-۱۲ انجام می شود اگر خریدار تناژ بالا مخصوصا برای استفاده در تولید کیک و کلوچه و بیسکویت هستید حتما با ما برای خرید این محصول کاربدری ئر تولیدات مجموعه خود با ما در ارتباط باشید تا در نهایت به تولیدی قابل قبول و ارزان دست پیدا کنید.
با فروش عمده پودر کاکائو اندونزی در نوع جامبی و یا اینکه موارد مشابه اما تولید کشورهای گوناگون توانسته ایم تامین کننده قابل قبولی برای مجموع های تولیدی و عمده فروشان و حتی لوازم قنادی فروشان باشیم شما هم در کنار ما باشید.

وارد کننده پودر کاکائو جامبی

وارد کننده پودر کاکائو جامبی

پودرهای کاکائو موجود در بازار که همه به صورت فله در پاکت های ۲۵ کیلویی که توسط کارخانه محل تولید پر می شود در بازار با نام های مختلف و توسط وارد کنندگان مختلف وارد ایران می شود که یکی از این موارد پودر کاکائو جامبی اندونزی است که رنگی تیره دارد و یکی از پودرهای ارزان قیمت در بازار است که البته به دلیل نوع نحوه واردات این قیمت ارزان را دارد.

جامبی بهترین پودر کاکائو برای تولید

جامبی بهترین پودر کاکائو برای تولید ارزان

بسیاری از کارخانجات تولید کیک و کلوچه با توجه به نوع تولید و ترکیب پودر کاکائو در تولیدات خود به عنوان مواد اولیه، بنابراین کیفیت ۱۰۰ درصدی این محصول برای تولیدات خود را مهم نمی دانند البته به این معنی نیست که از مواد اولیه بی کیفیت استفاده کنند، ما برای همراهی با این واحدهای تولیدی ارزان ترین پودرهای کاکائو موجود در بازار را به انان پیشنهاد می دهیم تا در نهایت منجر به تولیدی خوب و ارزان دست پیدا کنند

ارزان ترین پودر کاکائو الکالایز در ایران

ارزان ترین پودر کاکائو الکالایز ۱۰ -۱۲ در ایران معمولا مربوط به تولید کشورهای اسیایی می شود مانند مالزی یا اندونزی و حتی چینی که خرید این نوع پودرهای کاکائو مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان قرار می گیرد.
با توجه به تولید محصول مورد نظر خود کارخانجات تولیدی می توانند برای مشاوره جهت استفاده از بهترین و ارزان ترین پودرهای کاکائودربازار ایران از همین خالا با ما در ارتباط باشند تا در نهایت این ارتباط منجربه بهترین خرید توسط انان شود.

فروش مستقیم پودر کاکائو جامبی تیره

پودر کاکائو جامبی در ۲ نوع روشن و تیره وارد بازار می شود که در نوع روشن با توجه به کیفیت متوسط این پودر مورد استقبال خریداران در بازار قرار نمی گیرد بنابراین کاکائو تیره این مارک را خریداران علاقه نشان می دهند برای فروش مستقیم ما با توجه به نوع نیاز و مقدار مصرف خریداران است که درصورت سفارش تناژ بالا با بهترین قیمت ها از طرف ما مواجه خواهید شد.
با توجه به نیاز بازار ما به عنوان تامین کننده مواد اولیه شکلات می توانیم انواع پودر کاکائو، کره کاکائو، روغن cbs، پودرنارگیل، وانیل، اسانس های خوراکی، دانه خام کاکائو و بسیاری از مواد اولیه های دیگر مورد نیاز واحدهای تولیدی را تامین کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پودر کاکائو تیره 10-12

پودر کاکائو تیره ۱۰-۱۲ ( Alkalize )

پودر کاکائو تیره ۱۰-۱۲ ( Alkalize ) الکالایز که در زمان تولید با کربنات پتاسیم …

کانال تلگرام