خانه / شکلات سوربن / فروش صادراتی شکلات مینی کن ۳۵۰ گرمی سوربن

فروش صادراتی شکلات مینی کن ۳۵۰ گرمی سوربن

فروش صادراتی شکلات مینی کن سوربن در نوع جعبه های ۳۵۰ گرمی معروف به گارنت که در ان میکس انواع شکلات های قیفی در زمان تولید و بسته بندی قرار می گیرد در بازرگانی برکامان به صورت مستقیم از کارخانه انجام می شود.
با توجه به استقبال بسیار زیاد از شکلات های مینی کن سوربن کاله توسط تاجران کشورهای دیگر فروش صادراتی شکلات مینی کن سوربن با قیمت های درب کارخانه را با کمترین زمان تحویل انجام می دهیم.

فروش صادراتی شکلات مینی کن سوربن

فروش صادراتی شکلات مینی کن سوربن

فروش صادراتی شکلات مینی کن سوربن به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و یا کشورهای اذربایجان و ترکیه و حتی کشورهای مناطق دیگر دنیا در مدل های کارتن های ۱ و نیم کیلویی و ۳۵۰ گرمی رنگین کمال در حجم های بسیار بالا توسط بازرگانی برکامان انجام می شود.
فقط کافیست شما سفارش خود را در هرکجای دنیا که هستید اعلام کنید تا در کمترین زمان ممکن بار مورد نظر شما در مورد انواع شکلات مخصوصا مینی کن سوربن را به مقصد شما ارسال کنیم.

مرکز فروش شکلات 1 ونیم کیلویی

مرکز فروش شکلات ۱ ونیم کیلویی

یکی از پر فروش ترین شکلات های ایرانی در این مرکزجهت صادرات نوع مخروطی و یا همان مینی کن ۱ و نیم کیلویی سوربن است، که در ۲ مدل میکس و سوهانی وارد بازار می شود.
برای خرید عمده که منظور بالای ۱۰۰۰ کارتن است می توانید جهت برخوردار شدن از بهترین تخفیف ها و قیمت با ما در ارتباط باشید.

تولید شکلات سوهانی در کاله

تولید شکلات سوهانی در کاله

کاله با توجه به اینکه در کشور محصولاتش را در لبنیات می شناسیم اما زیر مجموعه هایی هم مانند سوربن دارد که تولید شکلات دارد، بنابراین با نام سوربن شکلات های زیادی از جمله مینی کن سوهانی و یا انواع کادویی و شکلات صبحانه هم وادر بازار می شود.

صادرات شکلات صبحانه سوربن

صادرات شکلات صبحانه سوربن

در کنار فروش صادراتی شکلات مینی کن سوربن شکلات های صبحانه سوربن هم در وزن های ۳ کیلویی و ۳۰۰ گرمی به عنوان محصول صادراتی دیگر این برند هم می تواند معرفی شود.
با توجه به قیمت بسیار بالای نوتلا که برندی جهانی شده انواع شکلات صبحانه ایرانی از جمله برند سوربن مورد توجه کشورهای دیگر به عنوان جایگزین قرار گرفته است که باید به این نکته توجه داشت که این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

خرید شکلات های 20 عددی

خرید شکلات های ۲۰ عددی مینی کن

شکلات های مینی کن که با نام قیفی و مخروطی هم از ان یاد می شود در بسته بندی های متفاوت وارد بازارهای دنیا می شود که یکی از این مدل ها جعبه های ۲۰ عددی در قالب ۹ رنگ است که مجموعا در یک کارتن قرار می گیرند.
برای سفارش شکلات ۳۵۰ گرمی گارنت، کاکائویی فندقی، جعبه های ۲۰ عددی و کارتن های میکس و سوهانی ۱ و نیم کیلویی می توانید از همین حالا با ما درارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام