خانه / شکلات تخته ای / فروش شکلات تخته ای ارزان قیمت

فروش شکلات تخته ای ارزان قیمت

فروش شکلات تخته ای ارزان قیمت را در مورد انواع ۳ نوع شکلات تلخ ، شیری و سفید داریم این محصولات را می توانید مستقیم از کارخانه محل تولید تهیه کنید و با توجه به میزان سفارش خود از درصدهای تخفیف بسیار خوب برخوردار شوید.
البته در صدهای تخفیف شامل خریدهای با حجم بالا انجام می شود که قطعا مشتریانی که به دنبال خرید ارزان قیمت هستند حجم سفارش قابل قبولی را خواهند داشت.

فروش شکلات تخته ای

فروش شکلات تخته

فروش شکلات تخته ای و که کارتن های ۱۲ کیلویی منظور است ۲ نوع ۳ کیلویی و ۱ کیلویی دارد که در برخی مواقع این ۱ کیلویی ها ترکیب cbs هستند. بنابراین برای خرید شکلات تخته ای کاکائویی ، سفید و دارک cbs می توانید تخته های ۱ کیلوگرمی و در مورد انواع شکلات تخته ای از قبیل میوه ای و دارک و سفید و شیری میوانید نوع تخته های ۳ کیلوگرمی را سفارش دهید.

قیمت شکلات تخته ای

قیمت شکلات تخته

قیمت شکلات تخته ای کارتنی که معمولا شکلات های تخته ۱۰۰۰ و یا ۳۰۰۰ گرمی در ان جا داده می شود با توجه به کیفیت و مقدار سفارش بسیار متفاوت است با این توضیح که در مورد خرید شکلات های تخته ای کمی تحقیق برای چگونگی خرید لازم است.
شکلات هایی مانند گلرود شکوما و شکلات ما و سوربن در کنار پارمیدا و کارات در بازار نوع تخته ای این برندها از اهمیت ویژه ای برای خریداران برخوردار هستند.

صادرات شکلات تخته ای صنعتی

صادرات شکلات تخته ای

شکلات های صنتی تخته ای به شکلات های پایه ای گفته می شوند که بسیاری از تولید کنندگان مشتقات شکلات و یا شکلات از مصرف کنندگان این محصول برای تولیدات خود می باشند در این بین به دلیل تقاضای بالای شکلات تخته ای صنعتی توسط کشورهای دیگر ایران تبدیل به صادر کننده انواع شکلات تخته ای صنعتی شده است.
برای تولیدی مرغوب در شیرینی و شکلات باید از مواد اولیه درجه ۱ استفاده شود که ما در بازرگانی برکامان این محصولات با کیفیت را با بهترن قیمت ها برای مشتریان صادراتی فراهم خواهیم کرد.

شکلات تخته ای کاکائویی

شکلات تخته ای

پودر کاکائو در تولید شکلات نقش ۱۰۰ درصدی دار بنابراین شکلات تخته ای هم دارای نوع کاکائویی و دارک است که میزان استفاده پودر کاکائو در ان نقش مستقیمی دارد.
شکلات تخته ای ( پوششی ) کاکائویی با نام شکلات شیری هم شناخته می شود و تقریبا تمامی تولید کنندگان شکلات تخته ای این نوع شکلات را مهمترین شکلات خود با توجه به میزان سفارش مشتریان می دانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده شکلات تخته ای ما

مرکز خرید عمده انواع شکلات تخته ای ما

خرید عمده شکلات تخته ای ما در ۱۰ نوع و طعم متفاوت به صورت فله …

کانال تلگرام