خانه / میکس قهوه روبوستا / فروش سفارشی میکس قهوه ۱۰۰ درصد روبوستا

فروش سفارشی میکس قهوه ۱۰۰ درصد روبوستا

فروش میکس قهوه

فروش سفارشی میکس قهوه روبوستا ۱۰۰ درصد ترکیب دانه های روبوستا فول کافئین به صورت تخصصی و تضمین کیفیت در بازرگانی برکامان و قابلیت ارسال ۱۵ کیلویی از محصول با قیمت عمده درحال انجام است.

فروش سفارشی میکس قهوه روبوستا

فروش سفارشی میکس قهوه

فروش سفارشی میکس قهوه روبوستا ۱۰۰ درصد حداقل سفارش ۱۵ کیلو به صورت فله، این محصول که کاملا تخصصی توسط مجموعه برکامان عرضه می شود دارای کافئین بسیار زیادی است و خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است.
البته در کنار رست ۱۰۰ درصد روبوستا انواع قهوه های میکس را با توجه به درخواست مشتریان اماده می کنیم برای خریدی دائم و مقرون به صرفه که همیشه با یک کیفیت باشد می توانید از همین حالا اقدام کنید.

سفارش رست قهوه به پیشنهاد شما

سفارش رست قهوه

به طور کل ۳ نوع رست دانه قهوه توسط رستری ها انجام می شود که به مدیوم، شکلاتی و دارک معروف هستند با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان دغدغه این را دارند که رست مورد نظر خود را پس از دریافت محصول مشاهده کنند ما با توجه به پیشنهاد شما رست مورد نظر را پس از ثبت سفارش اماده می کنیم و به مقصد خریداران ارسال خواهیم کرد.

فروش قهوه روبوستا خام و رست شده

فروش قهوه روبوستا خام

به طور کل حدود ۱۰ نوع دانه قهوه روبوستا در بازار ایران خام و رست شده مورد توجه خریداران است که ما با فروش مستقیم این محصولات پس از واردات این امکان را فراهم کرده ایم که تامین کننده خوبی برای مشتریان خود در کنار تامین دانه خام کاکائو و انواع پودر کاکائو و قهوه های فوری باشیم.
با توجه به گوناگونی دانه قهوه و ورود انواع مختلف این محصول از کشورهای مختلف به بازار ایران این موضوع بسیار اهمیت دارد که برای خرید مجموعه خود کمی تحقیق در مورد چگونگی کیفیت و مجموعه ای که برای خرید انتخاب کرده اید داشته باشید.

مرکز انواع دانه قهوه

مرکز دانه قهوه

در این مرکز بالای ۲۰ نوع دانه قهوه روبوستا و عربیکا خام و رست داده شده مستقیم از واردات را فعالیت داریم، دانه های قهوه مجموعه ما از بهترین دانه های قهوه وارداتی می باشد برای اطمینان از ادعای ما شما می توانید برای شروع در مورد قهوه های رست ما یک کیسه ۱۵ کیلویی و دانه خام کیسه های ۵۰ کیلویی ما را به عنوان نمونه خرید داشته باشید.
تولید کننده های انواع کافی میکس، هات چاکلت، کاپوچینو و چای ماسالا برای خرید فومر و کریمر و قهوه های فوری کلاسیک و اسپرسو و گلد می توانند با ما در ارتباط باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام