خانه / دانه کاکائو / فروش دانه کاکائو ۱ کیلویی

فروش دانه کاکائو ۱ کیلویی

دانه کاکائو ۱ کیلویی با نام تجاری برکامان بسته بندی شده از بهترین دانه های خام افریقایی مخصوص خریدارن خانگی اماده شده است این محصول به دلیل اهمیت فراوان در تغذیه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است.
از دانه کاکائو برای تولید کره کاکائو و پودر کاکائو استفاده می شود و این فراوری در کشورهای محل تولید محصول انجام می شود و انواع وارداتی پودر کاکائو و کره این محصول در بازار موجود می باشد.

دانه کاکائو

دانه کاکائو

دانه کاکائو کیلویی در حال حاظر فقط با برند برکامان در بازار موجود می باشد و ما هم با توجه به نیاز مشتریان این محصول را وارد کرده ایم البته دلیل فروش با بسته های ۱ کیلویی نیاز مصرف کنندگان خانگی است.
برای تامین در حجم های بالاتر و تناژ امادگی این را داریم که با بستن قرارداد مقدار سفارش خریداران حجمی را هم با بهترین شرایط فراهم کنیم با توجه که کمبود دانه کاکائو در بازار مشتریان به ناچار باید زمان سفارش تا تحویل جنس را هم در نظر داشته باشند.

فروش دانه قهوه ۱ کیلویی

فروش دانه قهوه

دانه قهوه پس از رست با کیفیت های مختلف ( مدیوم، شکلاتی، دارک ) به صورت فله ای به مشتریان عمده فروخته می شود و همیشه مصزف کنندگان برای خرید با وزن های کیلویی به ناچار باید با قیمت های بسیار بالاتر از مغازه ها تهیه کنند ما در مجموعه برکامان این امکان را فراهم کره ایم که فروش دانه قهوه ۱ کیلویی را در برنامه تولید خود قرار بدهیم.

فروش پودر کاکائو ۱ کیلویی

فروش پودر کاکائو

با توجه به اینکه پودر کاکائو الکالایز اصل را فقط در قالب کیسه های ۲۵ مشتریان می توانند خریداری کنند بنابراین این دغدغه برای مشتریانی که خرد مصرف دارند وجود دارد ما برای اطمینان خاطر مشتریان با مصارف خانگی و یا کارگاهی کوچک فروش پودر کاکائو ۱ کیلویی را با برند برکامان شروع کرده ایم.
به طور کل، از اهداف مجموعه برکامان به عنوان تامین مواد اولیه و تولید کننده انواع قهوه ها و مشتقات ان به این موضوع می توان اشاره کرد که تصمیم داریم محصولاتی را با بسته بندی ۱ کیلویی اماده کنیم که کمتر در دسترس مصرف کنندگان است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام