خانه / پودر کاکائو بنسروپ / شرکت وارد کننده پودر کاکائو بنسروپ Bensdorp

شرکت وارد کننده پودر کاکائو بنسروپ Bensdorp

شرکت وارد کننده پودر کاکائو بنسروپ Bensdorp هلند که نوعی پودر کاکائو الکالایز با پی اچ ۷ است در نوع ۱۰-۱۲ را می توانید از طریق راه های ارتباطی در این سایت پیدا کنید.
پودر کاکائو بنسروپ هلند بدون شک یکی از با کیفیت ترین پودرهای کاکائو الکالایز و یا همان داچ پروسس است که وارد ایران می شود، برای ارتباط و خرید عمده از شرکت وارد کننده با ما در ارتباط باشید تا از استعلام قیمت و موجودی روزانه برخوردار شوید.

شرکت وارد کننده پودر کاکائو

شرکت وارد کننده پودر کاکائو

شرکت وارد کننده پودر کاکائو بنسروپ هلندی و یا کارگیل GT 50 را می توانید مستقیم از طریق ارتباط با این مرکز فروش پودر کاکائو پیدا کنید.
پودرهای کاکائویی که در ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است همین نوع های هلندی است که در کشور هلند از بهترین دانه های خام کاکائو در تولید ان استفاده می شود.
کارگیل هلند ۲ محصول بسیار قوی در بازار ایران دارد که پودر کاکائو با کدهای مختلف و روغن CBS قالبی است که هر ۲ مورد در کارخانجات تولید شکلات و شیرینی به عنوان مواد اولیه استفاده می شود.

پودر کاکائو هلندی بنسروپ

پودر کاکائو هلندی بنسروپ

پودر کاکائو الکالایز ۱۰-۱۲ بنسروپ Bensdorp هلند بدون شک یکی از بهترین پودرهای کاکائو دنیا است که در کشور هلند از بهترین دانه های خام کاکائو تولید می شود.
این پودر کاکائو ( بنسروپ ) که رنگی نسبتا تیره دارد به دلیل عطر و طعم و حلالیت بسیار بالایی که دارد تبدیل به یکی از پر فروش ترین پودرهای کاکائو در بازار ایران شده است البته خریداران عمده رو هم کارخانجات تولیدی فعال در صنایع غذایی تشکیل می دهند.

قیمت پودر کاکائو هلندی

قیمت پودر کاکائو هلندی

قیمت پودر کاکائو هلندی از قبیل کدهای کارگیل مانند GT 50 و یا بنسروپ الکالایز ۱۰-۱۲ از بالاترین قیمت های این محصول محسوب می شود به نوعی ه اختلاف قیمتی پودر کاکائو GT 50 هلندی نسبت به نوع S9 ترکیه ای حدود ۸ هزار تومان در خرید اختلاف دارد.
این اختلاف قیمت خود نشان دهنده کیفیت بالاتر این پودرهای کاکائو هلندی در بازار است برای خرید و استعلام قیمت های روزانه با ما در ارتباط باشید.

واردات انواع پودر کاکائو

واردات انواع پودر کاکائو

واردات انواع پودر کاکائو ۱۰-۱۲ الکالایز PH 7 و نچرال ۴ الی ۵ PH روزانه توسط شرکت های بازرگانی فعال در زمینه تامین مواد اولیه شکلات انجام می شود.
البته با توجه به اینکه اندک شرکت هایی کار واردات پودر کاکائو را انجام می دهند بنابراین برای خرید مستقیم از وارد کننده همواره خریداران عمده با مهدودیت مواجه می شوند بنابراین برای خرید بدون دغدغه و مستقیم از انبارهای محل واردات پودر کاکائو که بسیار متنوع هم هستند در کنار شما خواهیم بود.
برای خرید پودر کاکائو و دانه قهوه و همچنین قهوه های فوری کلاسیک و گلد در مارک های مختلف همراه شما برای تامین عمده هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام