خانه / پودر کاکائو المان / خرید پودر کاکائو الکالایز المان

خرید پودر کاکائو الکالایز المان

خرید پودر کاکائو المان ۱۰-۱۲ الکالایز فله ۲۵ کیلویی را در نوع CONDETTA کوندتا می توانید از مجموعه ماداشته باشید با این توضیح که این محصول با توجه به نظر واحدهای تولیدی یکی از بهترین کاکائوهای موجود در ایران می باشد که علاوه بر کیفیت قیمت بسیار مناسبی هم دارد.
در حال حاظر ۲ نوع پودر کاکائو در بازار ایران که تولید شده در کشور المان است موجود می باشد که هر ۲ مورد الکالایز ۱۰-۱۲ می باشند و عبارتند از:

  • پودر کاکائو لوکس فاین ( luxfine )
  • پودر کاکائو کوندتا ( condetta )

خرید پودر کاکائو المان

خرید پودر کاکائو المان ۱۰-۱۲ تنها مزیتی که دارد کیفیت بسیار مطلوبی هست که این پودرهای تولید کشور المان دارد، اگر چه المان محل کشت کاکائو نیست اما کارخانه های فراوری دانه خام کاکائو در این کشور بسیار حرفه ای فعالیت دارند و پس از خرید بهترین دانه های خام کاکائو اقدام به تولید کره کاکائو و همچنین پودر کاکائو و شکلات لینت لیندور مرغوب می کنند.
پودر کاکائو های الکالایز دارای پی اچ حدود ۷ می باشند و رنگ های متفاوتی که دارند باعث استقبال بسیار زیاد خریداران به خصوص تولید کننده های فعال در صنایع غذایی شده اند.

قیمت پودر کاکائو المان

قیمت پودر کاکائو المان

با توجه به اینکه در بازار پودرهای کاکائو الکالایز ۱۰-۱۲ در برندها و کیفیت های متفاوت موجود می باشد بنابراین انتخاب برای مصرف نهایی برای خریداران بسیار دشوار است و احتیاج به مشاوره دارند و چون این محصولات دارای قیمت های متفاوتی هستند بنابراین در انتخاب نهایی محصول دقت بسیار زیادی باید انجام پذیرد.
لازم به ذکر است که میزان خرید در تعیین نحوه قیمت گذاری بسیار اهمیت دار و این موضوع را خریداران عمده همیشه مد نظر دارند پس برای دریافت بهترین لیست قیمت حجم مورد نظر خود را برای خرید با ما در جریان بگذارید.

تهران مرکز پودر کاکائو المان

تهران مرکز پودر کاکائو المان

به طور کل تهران با توجه به اینکه محل واردات انواع محصولات دیگر کشورها است بنابراین مهمترین مرکز پودر کاکائو المان هم است، پس برای خرید انواع پودر کاکائو می توانید با شرکت های مختلف بازرگانی فعال در صنایع غذایی به خصوص در تهران در ارتباط باشید تا مستقیم بار حجمی خود را از وارد کنندگان فعال در این شهر خریداری کنید.
تهران مرکز انواع پودرهای کاکائو الکالایز و نچرال ۱۰-۱۲ می باشد و اکثر انبارهای محل واردات در این شهر در منطقه شوراباد واقع شده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام