خانه / پودر کاکائو / خرید پودر کاکائو ارزان قیمت

خرید پودر کاکائو ارزان قیمت

خرید پودر کاکائو ارزان قیمت ۱۰-۱۲مخصوص کارخانجات تولید کننده کیک و شکلات با قابلیت ارسال ازتبریز و تهران از انبارهای محل واردات را می توانید روزانه از ما داشته باشید.
برای خرید پودر کاکائو ارزان قیمت می توانید چند موضوع را در نظر داشته باشید که حتما باید رعایت شود تا در نتیجه محصولی با کیفیت و مطلوب داشته باشید.

خرید پودر کاکائو ارزان

خرید پودر کاکائو ارزان

خرید پودر کاکائو ارزان ۱۰-۱۲ در مورد پودر کاکائوالکالایز ۲ نوع دارد اول اینکه پودر کاکائو واقعا ارزان قیمت را خریدرای کنید که شامل انواع پودرهای اندونزی می شود و یا اینکه مستقیم در حجم زیاد از مرکز فروش انواع پودر کاکائو این محصول را تهیه کنید.

پودر کاکائو قلیایی شده عمده

پودر کاکائو قلیایی شده عمده

پودر کاکائو الکالایز و یا همان قلیایی شده محصولی است که در کارخانه محل فراوری دانه خام کاکائو که در کشورهای مختلف وجود دارد تولید می شود و به صورت رایج ترین درصد چربی که ۱۰-۱۲ است وارد بازارهای جهانی می شود.
برای پودر کاکائو الکالایز هر کارخانه تولید کدهایی را ایجاد می کند که شامل روشن و تیره ای رنگ محصول البته در کنار دارک و معمولی می شود.

واردات پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو نچرال

از دیگر واردات پودر کاکائو نوع نچرال و یا همان طبیعی است که این محصول هم با درصد چربی ۱۰-۱۲ در کارخانه فراوری دانه خام کاکائو تولید می شود و تفاوتی که نوع الکالایز دارد در این است که هیچ تغییراتی در ترکیب ان صورت نگرفته است و به صورت کاملا اورجینال تولید می شود.
پودر کاکائو نچرال به دلیل اینکه رنگ روشنی دارد مواد استفاده متفاوتی هم دارد و کارخانجات تولیدی که از الکالایز برای تولید محصول خود استفاده می کنند معمولا تمایلی به استفاده از نچرال ندارند.

فروش پودر کاکائو فله ای

فروش پودر کاکائو فله ای

پودر کاکائو فله ای در مراکز فروش با کیسه های ۲۵ کیلویی عرضه می شود پاکت هایی که در زمان تولید در کارخانه محل فراوری پر می شود.
این نوع خرید و فروش که به صورت فله ای انجام می شود مخصوص کارخانجات و یا واحد های تولیدی است که حجم خرید بالایی دارند.

صادرات شکلات کاکائویی

صادرات شکلات کاکائویی

با توجه به گستردگی فعالیت ما با کارخانه های تولید شکلات کاکائو این امکان فراهم است تا هر نوع شکلات تولید شده در ایران را با بهترین کیفیت و شرایط قیمت برای صادرات در اختیار خریداران قرار دهیم.
صادرات شکلات در بازار ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است دلیل ان هم وجود کشورهایی کاملا مصرف کننده در مورد این محصول است و امکان تولید این محصول را هم ندارند.
بنابراین در کنار شما برای تامین انواع شکلات های پذیرایی، شکلات تخته ای و همچنین شکلات های صبحانه و کارگاهی به عنوان تامین کننده خواهیم بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پودر کاکائو

پودر کاکائو کیسه ای

پودر کاکائو کیسه ای ۲۵ کیلویی الکالایز در برندهای مختلف مخصوص فروش به لوازم قنادی …

کانال تلگرام