خانه / پودر کاکائو نچرال / خرید عمده پودر کاکائو نچرال التین مارکا natural

خرید عمده پودر کاکائو نچرال التین مارکا natural

خرید عمده پودر کاکائو نچرال natural تولید کارخانجات مختلف جهان از جمله التین مارکای ترکیه را می توانید از بازرگانی برکامان مستقیم در کیسه های فله ۲۵ کیلویی انجام دهید.
پودر کاکائو نچرال به نام های پودر کاکائو طبیعی، ارگانیک، روشن و حتی فراوری هلندی هم خطاب می شود که مهمترین و شناخته شده ترین ان در بازار نام نچرال است.
این محصول بسیار خوش طعم و عطر را تولید کنندگان شکلات و یا کیک و کلوچه و حتی لبنیات برای استفاده به عنوان مواد اولیه در محصولات خود خریداری می کنند.

خرید عمده پودر کاکائو نچرال

خرید عمده پودر کاکائو نچرال

خرید عمده پودر کاکائو نچرال natural cocoa 10-12 با بهترین قیمت و کیفیت را می توانید از شرکت های بازرگانی که به صورت مستقیم این محصول را در بازار عرضه می کنند خریداری کنید.
پودر کاکائو طبیعی تنها مشخصه ای که دارد روشن است و هیچ مواد افزودنی در زمان تولید به ان اضافه نمی شود و نسبت به الکالایز دارای عطر و بوی قوی تری است.

بهترین نوع پودر کاکائو برای تولید

بهترین نوع پودر کاکائو برای تولید

بهترین پودر کاکائو برای تولید بستگی به سلیقه و یا نوع محصول تولیدی می باشد معمولا ودر کاکائو الکالایز را به دلیل رنگ تیره ای که دارد را تولید کنندگان شکلات می پسندند و اینکه پودر کاکائو نچرال یا همان طبیعی را تولید کنندگان بیسکویت و کیک و کلوچه استقبال می کنند.
البته نا گفته نماند که پودر کاکائو نچرال عطر و طعم بسیار قوی تری نسبت به الکالایز دارد و دارای رنگ روشن تری هم می باشد.

مرکز فروش پودر کاکائو

مرکز فروش پودر کاکائو الکالایز

پودر کاکائو الکالایز و یا تیره و دارک با برندهای مختلف محصول کشورهای گوناگون جهان در نوع ۱۰-۱۲ در این مرکز فروش عمده انواع پودر کاکائو موجود می باشد.
برای ثبت سفارش پودر کاکائو الکالایز البته عمده در انواع هلندی، اسپانیا، ترکیه، فرانسه، مالزی، اندونزی و افریقایی از همین حالا می توانید در کدهای مختلف اقدام کنید.

قیمت عمده پودر کاکائو S9

قیمت عمده پودر کاکائو S9

یکی از پر مصرف ترین پودرهای کاکائو موجود در بازار کاکائوی ترکیه تولید شده در کارخانه التین مارکا به نام S9 است، این پودر الکالایز است و دارای رنگ تیره و طعم دارک و بیشترین استفاده را به عنوان مواد اولیه شکلات دارد.
پودر کاکائو اسنو را می توانید به ۲ صورت تحویل درب بنگاه تهران و یا تبریز و یا اینکه به صورت پروفرمایی از انبارهای محل واردات از مرز با ترکیه خرید کنید.

فروش مستقیم پودر کاکائو S8

فروش مستقیم پودر کاکائو S8 ترکیه

پودر کاکائو الکالایز S8 ترکیه نامی کم رنگ تر از S9 چه در نام که کمتر شناخته شده و چه در رنگ که کمی روشن تر از نوع S9 است البته دارای همان چربی ۱۰-۱۲ است این محصول را به صورت فروش مستقیم از ابنار محل واردات در تهران می توانید از ما خریداری کنید.

خرید پودر کاکائو ارگانیک

خرید پودر کاکائو ارگانیک

خرید پودر کاکائو ارگانیک با یهترین کیفیت های موجود در بازار را می توانید از مراکز فروش پودر کاکائو در انواع مختلف ان انجام دهید، پودر کاکائو نچرال که دارای رنگ بسیار روشنی اما با طعم فوق العاده قوی و عطر بسیار بهتر از الکالایز همین ارگانیک است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام