خانه / دراژه کاکائویی / تولید و فروش انواع دراژه کاکائویی

تولید و فروش انواع دراژه کاکائویی

تولید انواع دراژه کاکائویی با بسته بندی فله ۴ کیلویی ازقبیل دراژه با مغزهای نخود، کشمش، بیسکویت و یا اینکه به صورت سفارشی البته حجم های بالا را در کارخانه محل تولید انجام می دهیم.
با توجه به اینکه دراژه شکلاتی در ایران ازفروش بسیار بالایی برخوردار است کارخانه های محل تولید این مخصول سعی بر این دارند که با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تولید و فروش انواع دراژه را انجام دهند.

تولید انواع دراژه کاکائویی

تولید انواع دراژه کاکائویی

تولید انواع دراژه کاکائویی و یا بهتربگیم دراژه شکلاتی با ۱۰ ها مغز مختلف در کارخانه های محل تولید به صورت فله ۴ کیلویی تولید و بسته بندی می شود.
البته در فروش عمده بهترین نوع همین مدل های فله است با این توضیح که از نظر قرار گرفتن در ماشین حمل و همچنین قیمت مناسب زمان فروش روبرو می شوند.

فروش دراژه کاکائویی

فروش دراژه کاکائویی

دراژه کاکائویی برای فروش عمده در مدل های مغز دار و ساده محصول تولید کنندگان بزرگ شکلات کشور را در بازرگانی برکامان انجام می دهیم.
دراژه شکلاتی در کنار شکلات سنگی و اسمارتیز ۳ نوع محصول فله ای هستند که توانسته اند دربازارهای صادراتی رقابت خوبی را برای تولید کننده ایجاد کنند.

صادرات انواع دراژه

صادرات انواع دراژه

صادرات شکلات های تولید ایران در شکل ها و طعم های مختلف که ۱۰۰ درصد با کیفیت هستند را می توانیم روزانه انجام دهیم.
در بخش تامین شکلات همیشه خریداران با مشکلاتی همچون وجود نمایندگی ها مواجه می شوند و نمی توانند به صورت مستقیم محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.
با توجه به همکاری ما با اکثر کارخانجات تولید شکلات این امکان را داریم که محصول مورد نظر شما را در مورد شکلات به راحتی و با بهترین قیمت در اختیار قرار دهیم.

تامین کننده مواد اولیه دراژه

تامین کننده مواد اولیه دراژه

با توجه به اینکه پودر کاکائو و روغن cbs که جانشین کره کاکائو گفته می شود ۲ مواد اولیه بسیار مهم در تولید دراژه و اسمارتیز می باشند، ما در بهترین کیفیت ها و قیمت های بازار تامین کننده خوبی برای این محصولات مورد استفاده کارخانجات خواهیم بود.

EBTEKAR تولید کننده دراژه در شبستر

EBTEKAR تولید کننده دراژه در شبستر

یکی از کارخانه های تولید کننده شکلات که در تبریز و شهر شبستر فعالیت دارد ابتکار EBTEKAR است که با مدیریت اقای اکبری توانسته رقابت خوبی در زمینه شکلات و اسمارتیز و دراژه و حتی شکلات سنگی با برندهای دیگر داشته باشد.
محصولات تولید شده در کارخانه ابتکار شبستر توسط بازرگانی برکامان به خارج از کشور هم صادر می شود تا در کنار فروش داخلی بازارهای خوبی را هم در منطقه ایجاد کرده باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام