خانه / اسانس خوراکی / بازار فروش انواع اسانس خوراکی مایع و پودر

بازار فروش انواع اسانس خوراکی مایع و پودر

بازار فروش انواع اسانس خوراکی ۵ و ۲۵ لیتری مایع در کنار پودری ۱۰ کیلویی مخصوص کارخانجات تولید شکلات و کیک و کلوچه و همچنین بستنی و لبنیات به صورت مستقیم از انبار محل واردات در بازرگانی برکامان شکل گرفته است.
برای خرید مواد اولیه کارخانجات صنایع غذایی از جمله انواع اسانس، گلیسیرین، روغن و پودر نارگیل، پودر کاکائو و همچنین اسید سیتریک و روغن جانشین کره کاکائو cbs در کنار این واحدهای تولید جهت تامین عمده خواهیم بود.

بازار فروش انواع اسانس

بازار فروش انواع اسانس خوراکی

بازار فروش انواع اسانس خوراکی معمولا در سایت ها را می توان به سایتی گفت که مجموعه ای که در قالب این سایت ها فعال می باشند توانایی تامین انواع نیاز خریداران در تناژ و تنوع را داشته باشد ۱۰ ها نوع اسانس خورکی مایع و پودر در بازار وجود دارد که ما تامین کننده ان هستیم.
با توجه به وجود ۲ نوع اسانس مجوز دار و بدون مجوز در بازار خریداران این محصول هم متفاوت هستند عده ای برای خریداران روی به خرید اسانس بدون مجوز می اورند که پایگاه اصلی ان در تبریز است و خریدارانی هستند که علاقه ای به این چنین خرید ها را ندارند و از تهران بار مورد نظر خود را از محل انبارهای وارداتی وکاملا با مجوز خرید می کنند.

مرکز خرید اسانس خوراکی در مشهد

مرکز خرید اسانس خوراکی در مشهد

با توجه به اینکه مشهد شهری صنعتی است و کارخانه های مواد غذایی بسیار زیادی در شهرک صنعتی توس مشغول به تولید هستند ما هم اقدام به تامین ۱۰ ها نوع مواد اولیه این واحدهای تولیدی از قبیل انواع اسانس خوراکی محلول در اب و روغن کرده ایم در این مرکز خرید اسانس خریداران با یک ارتباط به موادر بسیار زیادی از مواد اولیه خواهند رسید.

انواع اسانس خوراکی قنادی

انواع اسانس خوراکی قنادی عمده

قنادی های سطح شهرهای بزرگ و کوچک اگر چه با نام قنای فعالیت دارند اما در مجموع خریداران بسیار مهم و عمده در بازار هستند مخصوصا با توجه به نوع تولید خود خریدران انواع اسانس خوراکی که ۲ نوع پودری و مایع دارد هستند.

قیمت اسانس میوه

قیمت اسانس میوه

قیمت اسانس میوه که ۱۰ ها طعم هستند متفاوت است البته نوع مجوز دار این محصول قیمتی حدود ۲ برابری نسبت به انواع بدون مجوز دارد به عنوان مثال اسانس پودری مجوز دار در بازار در نوع موز ۳۹۰ هزار تومان است اما بدون مجوز اسانس موزی حدود ۲۰۰ هزار تومان عرضه می شود البته با برندهای مختلف اما با کیفیت.

نمایندگی پخش اسانس پودری میوه ای درجه 1

نمایندگی پخش اسانس پودری میوه ای درجه ۱

در این نمایندگی پخش انواع اسانس های درجه ۱ پودری میوه ای که بالای ۱۰ نوع است مانند موز، طالبی، سیب، اناناس، لیمو، هلو، انبه در کنار اسانس های شکلات، نعنا، کرم خامه ای به فروش عمده می رسد برای خرید همیشگی و قیمت مناسب این محصول می توانید از همین حالا با ما در ارتباط باشید.

واردات ژلاتین حلال پاکستان

واردات ژلاتین حلال پاکستان

کارخانجات و یا صنایع بسته بندی که در تولید پاستیل و یا انواع پودرهای ژله فعالیت دارند یکی از مهمترین مواد اولیه های مورد استفاده خود را در ژلاتین می بینند که انواع این ژلاتین ها مخصوصا برند اسیا محصول پاکستان که حلال است را با بلوم های ۱۶-۱۸ و دیگر شماره ها مستقیم از واردات ما موجود داریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان در (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkaman@gmail.com
کانال تلگرام